Про банк

Банк ПИВДЕННЫЙСьогодні ми пишаємося тим, що за 20 років розвитку Банку ПІВДЕННИЙ нам вдалося не тільки підтвердити статус надійного партнера, але й продовжити рух вперед, адже тільки постійно розвиваючись банк залишається в авангарді сучасного життя. Пропонуючи новітні банківські продукти і послуги, ми допомагаємо кожному з наших клієнтів стати більш сучасним та динамічним. Супроводжуючи операції клієнтів у будь-якому куточку світу, банк зміцнює свої позиції на міжнародному фінансовому ринку та активно розбудовує мережу партнерів за межами України.

Досягнення у фінансовій і суспільній діяльності банку відзначені нагородами та дипломами як всеукраїнських, так і міжнародних номінацій, рейтингів і конкурсів. Банк ПІВДЕННИЙ було відзначено почесним дипломом за створення найефективнішого бренду України.

За підсумками останніх років роботи експерти називають нас «одним із найдинамічніших та найкращих приватних банків України». Але для керівництва, акціонерів і співробітників АБ «Південний» ціннішою за все інше є зростаюча довіра з боку клієнтів і партнерів та увага, яку приділяють нам потенційні клієнти, всесвітньо відомі корпорації, громадські організації, рейтингові і аналітичні агентства. Саме ця довіра та увага дозволяють стверджувати, що у своєму розвитку банк вибрав вірні напрямки.

Цифри 2016 року:

  • 520 млн грн склала сума операційного прибутку (362 млн грн в 2015 року).
  • На 31% зросла сума чистого прибутку за 2016 рік (до 69 млн грн).
  • На 252 млн грн був збільшений статутний капітал (до 1 210 млн грн).
  • На 1 783 млн грн збільшено обсяг кредитного портфеля в 2016 році (до 14 584 млн грн).
  • На 18% зросли кошти юросіб за 2016 рік (на 865 млн грн).
  • На 19% зросли кошти фізосіб за 2016 рік (на 1 029 млн грн).
  • 542 млн грн склала сума погашення стабілізаційного кредиту НБУ за 2016 рік.