Платіжні картки

Платіжні картки Банку ПІВДЕННИЙ приймають в мільйонах торговельних точок по всьому світу. З карткою Банку ПІВДЕННИЙ ви зможете в будь-яку годину дня і ночі одержати готівку в місцевій валюті.

Особливу увагу Банк ПІВДЕННИЙ приділяє технологіям, які допомагають захистити кошти клієнтів від шахрайства: цілодобовий моніторинг карткових операцій, відправлення повідомлень клієнту на мобільний телефон після проведення кожної операції з карткою тощо.

Головна наша перевага полягає в тому, що ми можемо дозволити собі спілкуватися із клієнтом особисто та вирішувати, не відкладаючи, питання або проблеми, що у нього виникають. Великі емітенти, що мають сотні тисяч клієнтів, не можуть дозволити собі цього, тому ми із упевненістю заявляємо, що головна перевага Банку ПІВДЕННИЙ – це якість нашого сервісу!

Master_Visa
Це картки кредитного класу початкового рівня з обов’язковою електронною авторизацією. Таким чином, операції з використанням цих карток не можуть бути здійснені за допомогою імпринтерів.

Функціональне наповнення карти VISA Platinum дозволяє Банку проявити особливу увагу та надати додаткові можливості VIP-клієнтам з бездоганною фінансової репутацією.

cards-premium
Відкрити платіжну карту Visa Арбер Unembossed може будь-хто у всіх відділеннях Банку ПІВДЕННИЙ в Одесі та Києві. Карта випускається безкоштовно в національній валюті терміном на один рік з можливістю подальшого продовження терміну дії.

Додаткові можливості:

Корисна інформація: