Спеціальні програми

200x126_visa_1
Зарплатна картка використовується для зарахування заробітної плати та інших виплат від організації-роботодавця, а також може бути використана як універсальний засіб для заощаджень і розрахунків.

MasterCard
Пенсійна картка оформлюється за однією з міжнародних платіжних систем Visa або MasterCard. Оформлення та обслуговування безкоштовне!

MasterCard
Спеціально для зарахування соціальних виплат від органів соціального захисту населення клієнтам безкоштовно відкриваються карткові рахунки з пільговими умовами обслуговування.

Виртуон
Вигідні тарифи і швидкість здійснення операцій за допомогою даної платіжної картки дозволять клієнтам легко здійснювати розрахунки в мережі Інтернет і бути впевненими в безпеці даних операцій.

VisaUnembossed
Програма "Картка для моряків" пропонує всім морякам, що відкриває або мають поточний рахунок, безкоштовно отримати міжнародну платіжну карту Visa Unembossed або MasterCard Unembossed.

MasterCard
Програма "Картка до депозиту" діє постійно. Клієнту, що відкриває депозит у банку, безкоштовно випускається дебетна платіжна карта (Visa Electron або Maestro) без незнижуваного залишку для зарахування відсотків по депозиту.