Спеціальні програми

Дитяча платіжна картка #CoolCard від Банку ПІВДЕННИЙ – це персональна іменна картка для дитини у віці від 6 до 18 років. #CoolCard легкістю замінить готівкові кишенькові гроші, які зазвичай дають батьки, і одночасно викличе у дитини бажання розвиватися та пізнавати світ фінансів.

Зарплатна картка використовується для зарахування заробітної плати та інших виплат від організації-роботодавця, а також може бути використана як універсальний засіб для заощаджень і розрахунків.

Пенсійна картка оформлюється за однією з міжнародних платіжних систем Visa або MasterCard. Оформлення та обслуговування безкоштовне!

Спеціально для зарахування соціальних виплат від органів соціального захисту населення клієнтам безкоштовно відкриваються карткові рахунки з пільговими умовами обслуговування.

Вигідні тарифи і швидкість здійснення операцій за допомогою даної платіжної картки дозволять клієнтам легко здійснювати розрахунки в мережі Інтернет і бути впевненими в безпеці даних операцій.

Програма "Картка для моряків" пропонує всім морякам, що відкриває або мають поточний рахунок, безкоштовно отримати міжнародну платіжну карту Visa Unembossed або MasterCard Unembossed.

Програма "Картка до депозиту" діє постійно. Клієнту, що відкриває депозит у банку, безкоштовно випускається дебетна платіжна карта (Visa Electron або Maestro) без незнижуваного залишку для зарахування відсотків по депозиту.