Сейфи

Сейфы в Банке ПИВДЕННЫЙДепозитарні сейфи – надійний захист ваших цінностей у надійному Банку!

Банк ПІВДЕННИЙ надає юридичним і фізичним особам індивідуальні банківські сейфи в оренду строком від одного дня до року. Ми пропонуємо послуги зі зберігання коштів, коштовностей, цінних паперів, електронних носіїв інформації, документів про освіту, на право власності, ділові папери, твори мистецтва, сімейні реліквії, нагороди, особисте й ділове листування та багато чого іншого на ваше бажання.

Звертаємо вашу увагу на те, що в індивідуальних банківських сейфах забороняється зберігати вибухові, легкозаймисті, токсичні, радіоактивні, наркотичні та інші речовини, здатні виявити шкідливий вплив на людину та навколишнє середовище, вогнепальну зброю, боєприпаси та майно, вилучене з вільного обігу.

Безпека:

Індивідуальні банківські сейфи розташовуються в надійно захищених сховищах Банку, повністю відповідають вимогам безпеки нормативно-правових актів Національного банку України і мають сертифікат відповідності Держстандарту України. Сховища депозитарію оснащені системою безперебійного енергопостачання, сучасними засобами відеоспостереження і контролю, охорони і газового пожежогасіння.

У Головному офісі, розташованому за адресою: м. Одеса, вул. Краснова, 6/1, для вашого користування пропонуються депозитні сейфи світового лідера в галузі систем безпеки банків — компанії Gunnebo (Rosengrens), які відповідають найбільш суворим вимогам Швейцарського Комітету Безпеки Банків і являють собою набір депозитних колонок з механічною двоключевою або електронно-механічною системою доступу до сейфів.

Дверцята сейфів системи спроектовані особливим чином для протидії різним фізичним атакам. Високотехнологічний електронний замок легко встановлюється з герметичного контейнера під час оренди сейфа для того, щоб уникнути нелегальних копій ключів клієнтів, з’єднується із системою керування сейфами та під час спроби злому подає звуковий сигнал, який забезпечується записом усіх перевірочних шляхів.

Для оренди сейфа необхідно:

  • звернутися до Головного офіса, філії або відділення Банку, що обладнане сховищем індивідуальних сейфів;
  • укласти договір оренди;
  • внести орендну плату і суму застави за ключ;
  • одержати ключ або комплект ключів від клієнтського замка.

Для укладання договору оренди фізичним особам необхідно надати паспорт або інший документ, що засвідчує особу, а також картку фізичної особи — платника податків. Юридичним особам необхідно надати нотаріально засвідчені копії установчих документів.

Послуга оренди індивідуального банківського сейфа надається Банком клієнтам власникам пластикових карт класу Gold або Platinum в національній та/або іноземній валюті, відкритих в рамках пакетів банківських послуг «Статус» або «Престиж», згідно з діючими тарифами Банку. Ознайомитися з картковими пакетами преміум-класу можна тут.

Оплата послуг:

Плата за оренду розраховується за встановленими Банком тарифами і ухвалюється за весь її період як у готівковій, так і в безготівковій формі. Для вас розроблена зручна система тарифів, які:

  • диференційовані залежно від розмірів сейфів;
  • знижуються за умови збільшення строку оренди;
  • дозволяють орендувати сейф на зручний для вас строк.

Оренда:

Оренда сейфа можлива після укладання договору, в якому повністю описано порядок доступу до сейфа. Договір оренди за необхідності може бути пролонговано. Перший ключ від сейфа зберігається у вас, другий – у співробітника Банку. Таким чином, банківські сейфи відкриваються тільки разом зі співробітником Банку. Для роботи із цінностями Банк надає окреме приміщення, у якому ви в зручній обстановці, в умовах повної конфіденційності, у тому числі за відсутності засобів відеоконтролю, отримуєте можливість вилучати та закладати цінності в сейф. Ставши орендарем, ви можете оформити нотаріально завірене доручення на користування індивідуальним сейфом довіреній особі.

Додаткові послуги:

Депозитарії Банку оснащені всім необхідним для здійснення операцій у присутності нотаріуса (430 грн за годину, у т. ч. ПДВ). Для вашої зручності надається окремий кабінет, у якому ви можете провести переговори і перевірити готівку з використанням спеціального обладнання. З метою безпеки передбачається можливість скористатися послугами наших фахівців з перевірки грошей на справжність і платоспроможність та послугами з перерахування коштів.

Банківські сейфи в Дніпрі