Сейфи

Сейфы в Банке ПИВДЕННЫЙДепозитарні сейфи – надійний захист ваших цінностей у надійному Банку!

Банк ПІВДЕННИЙ надає юридичним і фізичним особам індивідуальні банківські сейфи в оренду строком від одного дня до року. Ми пропонуємо послуги зі зберігання коштів, коштовностей, цінних паперів, електронних носіїв інформації, документів про освіту, на право власності, ділові папери, твори мистецтва, сімейні реліквії, нагороди, особисте й ділове листування та багато чого іншого на ваше бажання.

Звертаємо вашу увагу на те, що в індивідуальних банківських сейфах забороняється зберігати вибухові, легкозаймисті, токсичні, радіоактивні, наркотичні та інші речовини, здатні виявити шкідливий вплив на людину та навколишнє середовище, вогнепальну зброю, боєприпаси та майно, вилучене з вільного обігу.
dividerБанківські сейфи в Дніпрі

Банківські сейфи у Львові

Для оренди сейфа необхідно:

  • звернутися до Головного офіса, філії або відділення Банку, що обладнане сховищем індивідуальних сейфів;
  • укласти договір оренди;
  • внести орендну плату і суму застави за ключ;
  • одержати ключ або комплект ключів від клієнтського замка.

Для укладання договору оренди фізичним особам необхідно надати паспорт або інший документ, що засвідчує особу, а також картку фізичної особи — платника податків. Юридичним особам необхідно надати нотаріально засвідчені копії установчих документів.

Послуга оренди індивідуального банківського сейфа надається Банком клієнтам власникам пластикових карт класу Gold або Platinum в національній та/або іноземній валюті, відкритих в рамках пакетів банківських послуг «Статус» або «Престиж», згідно з діючими тарифами Банку. Ознайомитися з картковими пакетами преміум-класу можна тут.