Пакет послуг «Універсальний» для отримання заробітної плати

Ідеальний продукт для людей з активною життєвою позицією. Забезпечувати своєму власникові зручність у здійсненні будь-яких банківських операцій. Картки класу VISA Classic/Mastercard World — стандартні платіжні картки. Пакет для персоналу середньої ланки (MIDDLE).
 • Зарплатна картка VISA Classic/Mastercard World у національній валюті.
 • «Ощадний рахунок» — додатковий дохід на залишок грошових коштів (накопичувальна частина поточного карткового рахунку за залишками коштів на якій нараховуються підвищені проценти).
 • Безкоштовний активний доступ до системи «Південний MyBank» WEB і мобільний банкінг для перегляду залишку та здійснення операцій за зарплатною карткою.
 • Безкоштовна послуга SMS-інформування про рух коштів за зарплатною карткою.
 • Можливість користуватися пакетом без комісії при розрахунках карткою в торгово-сервісній мережі та мережі Інтернет на суму 1000 грн і більше протягом кожного розрахункового періоду.
Основні умови
Оформлення/переоформлення основної картки
25,00 грн
Готівкове поповнення рахунку
0,00
Безготівкове поповнення рахунку в системі Акціонерного банку «Південний»
0,5 %
Річна процентна ставка, що нараховується на залишок додаткового ощадного рахунку
10,0 %
Річна процентна ставка, що нараховується на залишок коштів на поточному рахунку
0,0 %
Плата за отримання готівкових коштів в банкоматах і відділеннях Акціонерного банку «Південний» з використанням платіжної картки
0,00

Як оформити картку?

 • Замовити онлайн

  Залишіть заявку, і наш менеджер зателефонує вам та призначить зустріч у відділенні.

 • Завітати до відділення

  Оберіть відділення та завітайте у зручний для вас час.

Питання та відповіді

Для отримання платіжної картки необхідно звернутися в будь-яке відділення або в головний офіс банку «Південний» і заповнити запропонований співробітником банку пакет документів.

При собі необхідно мати:

 • паспорт або документ, що його замінює;
 • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.

Банк «Південний» пропонує на найвигідніших умовах оформити дві картки різних платіжних систем VISA та Masterсard до вашого рахунку, що забезпечить більш комфортне користування платіжною карткою.

Строк виготовлення картки за регламентом банку – 5 робочих днів із моменту заповнення анкети та оплати вартості обслуговування. Співробітники банку зроблять все можливе, щоб ви отримали картку якомога раніше.

Вам також може бути запропоновано термінове виготовлення картки упродовж 4 годин в операційний час (у головному офісі банку). Ця послуга доступна за додаткову плату.

Банк «Південний» співпрацює з платіжними системами VISA, Masterсard та «Простір». А також емітує картки платіжних систем VISA та Masterсard.

Банк «Південний» пропонує широкий вибір платіжних карток: від спеціальних карток, що оформляються безкоштовно, до преміальних.

Більш детальну інформацію про тарифи ви можете отримати в розділі «Документи».

Це сума на картковому рахунку, що недоступна для використання. На неї нараховуються проценти, як і на залишок коштів на картковому рахунку. Забрати дану суму ви зможете тільки після закриття карткового рахунку.

Відправити заявку
Будь ласка, залиште ваші контакти
ВАМ СПОДОБАВСЯ ПРОДУКТ?
Ми дбаємо про якість і актуальність наших послуг і продуктів, тому для нас дуже важлива ваша думка.