Яскрава Венера

Сертифікат Футляр

Яскрава Венера

Сертифікат Футляр
2,300 грн
Наявність у відділеннях

Номінал монети

500 франків КФА

Емітент

Камерун

Виробник

Монетний двір Польщі

Рік випуску

2021

Тираж

555

Проба

999

Лігатурна маса, г

17.5

Якість чеканки

пруф, лінза, позолота, цифровий друк, лазерне матування, покриття рутенієм

Метал

Срібло

Венера – наші емоції, наші симпатії, особисті взаємини, а також моральні цінності та пріоритети, талант і творчість. Ця планета символізує жіноче начало, керує красою, чуттєвістю, пристрастю, романтичними стосунками, сексуальною насолодою, коханням і шлюбом. Чудовий подарунок – талісман для представників галузі мистецтва, людей, схильних до творчих професій.

Будучи найяскравішою планетою на небі, Венера відома астрономам ще з давніх-давен. Саме тому вона фігурує у міфології та відзначилася у багатьох культурах і народах. Видимий блиск Венери надає їй якоїсь таємничої краси та чарівності, тому вона й отримала це ім'я. Так древні римляни називали грецьку богиню краси та кохання Афродіту. Цікаво, що цю планету часто приймають за НЛО. Вона настільки яскрава, що після заходу сонця її можна спостерігати навіть у похмуру погоду. На небосхилі Венера з'являється раніше зірок, а хмари, що пропливають, іноді створюють ілюзію яскравого космічного тіла, що рухається небом.

З усіх планет Сонячної системи лише Венера обертається навколо Сонця за годинниковою стрілкою. Ще одна особливість планети – її непостійність. Венеру можна спостерігати то на сході, то відразу після заходу сонця. Це пояснюється траєкторією її руху, її орбіта обганяє земну, і планета з'являється вночі або вдень. Але в давнину поведінка планети збивала астрономів із пантелику. Греки навіть вважали, що Венера – це не одна планета на небі, а два космічні тіла.