Оформлення страхових полісів

Страхування

Ми пропонуємо співпрацю з надійними партнерами, що забезпечують високу якість обслуговування та виплату страхового відшкодування.

КАСКО та туристичне страхування – оформлюйте онлайн без комісій та переплат, не виходячи з дому.

У партнерстві зі страховою компанією «PZU Україна» ми пропонуємо оформити потрібний вам страховий поліс за 5 хвилин, де б ви не були. Сплачуйте карткою – і отримаєте готовий поліс одразу на e-mail.

Або ж ви завжди можете завітати до найближчого відділення банку, де співробітники оформлять потрібний поліс від страхової компанії «PZU Україна».

Переваги:

  • Зручність

    Можливість оформлення як у відділенні банку, так і онлайн

  • Масштаб

    Широкий вибір програм страхування.

  • Захист

    Захист від непередбачуваних випадків та витрат.

КАСКО

КАСКО – надійний поліс страхування, завдяки якому ви отримаєте комплексний фінансовий захист власного авто.

Туристичне страхування (для виїзду за кордон)

Обов’язковий вид страхування під час подорожі за кордон. Вкажіть дати та кількість туристів, і ми підберемо всі існуючі пропозиції, у т. ч. ті, що покривають COVID-19.

Інформаційний документ про стандартний страховий продукт «Внутрішнє обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»

Інформаційний документ про стандартний страховий продукт «Міжнародне обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»

Акредитовані страхові компанії

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).