Оформлення страхових полісів

Страхування

Ми пропонуємо співпрацю з надійними партнерами, що забезпечують високу якість обслуговування та виплату страхового відшкодування.

ОСЦПВ (Автоцивілка), туристичне страхування, страхування житла, зелена картка та асистанс – оформлюйте онлайн без комісій та переплат, не виходячи з дому.

У партнерстві з сервісом hotline.finance ми пропонуємо оформити потрібний вам страховий поліс за 5 хвилин, де б ви не були. Порівнюйте пропозиції, користуйтесь безкоштовним калькулятором цін та вибирайте пропозиції серед 30 страхових компаній України. Сплачуйте карткою – і отримаєте готовий поліс одразу на e-mail.

Або ж ви завжди можете завітати до найближчого відділення банку, де співробітники оформлять потрібний поліс від страхової компанії «PZU Україна».

Переваги:

  • Зручність

    Можливість оформлення як у відділенні банку, так і онлайн

  • Масштаб

    Широкий вибір програм страхування.

  • Захист

    Захист від непередбачуваних випадків та витрат.

ОСЦПВ (Автоцивілка)

Обов’язковий вид страхування авто в Україні. Підберемо всі існуючі пропозиції для вашого авто згідно з вашими потребами. Після оплати поліс надходить одразу на e-mail, активується в базі МТСБУ і з'являється в додатку «ДІЯ».

МініКАСКО

МініКАСКО – надійний поліс страхування, завдяки якому ви отримаєте комплексний фінансовий захист власного авто за невелику вартість.
Поліс можна оформити повністю онлайн за 5 хвилин без огляду транспортного засобу експертом та отримати його на email.

Туристичне страхування (для виїзду за кордон)

Обов’язковий вид страхування під час подорожі за кордон. Вкажіть дати та кількість туристів, і ми підберемо всі існуючі пропозиції, у т. ч. ті, що покривають COVID-19.

Страхування житла

Покриття витрат від пожежі, затоплення, злому та інших непередбачених ситуацій. Без оглядів житла та виїздів страхових агентів, а також із можливістю застрахувати орендоване житло. Період страхування 15-30-365 днів – ідеально підійде подорожуючим за кордон.

Зелена картка

Обов’язковий вид страхування при перетині кордону на авто. Розрахуємо вартість поліса для вашого ТЗ за вашими даними. Доставка на email протягом 5 хвилин

Auto Assistance

Евакуатор, доставка пального, заміна колеса та інші послуги водію в дорозі з лімітом до 25 000 грн. Якщо ви опинитесь у неприємній ситуації, маючи асистанс, вам нададуть консультаційну підтримку та організують технічну допомогу на території України та Європи.

Акредитовані страхові компанії

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).