Оформлення страхових полісів

Страхування

Ми пропонуємо співпрацю з надійними партнерами, що забезпечують високу якість обслуговування та виплату страхового відшкодування.

ОСЦПВ (Автоцивілка), туристичне страхування, страхування житла, зелена картка та асистанс – оформлюйте онлайн без комісій та переплат, не виходячи з дому.

У партнерстві з сервісом hotline.finance ми пропонуємо оформити потрібний вам страховий поліс за 5 хвилин, де б ви не були. Порівнюйте пропозиції, користуйтесь безкоштовним калькулятором цін та вибирайте пропозиції серед 30 страхових компаній України. Сплачуйте карткою – і отримаєте готовий поліс одразу на e-mail.

Або ж ви завжди можете завітати до найближчого відділення банку, де співробітники оформлять потрібний поліс від страхової компанії «PZU Україна».

Акція! iPhone 12 за страховку онлайн

Період акції – з 15.02.21 до 15.04.21

У період акції оформіть будь-який страховий поліс за посиланнями на цій сторінці (дивіться нижче) та отримайте шанс виграти Apple iPhone 12!

Більше страховок – більше шансів на виграш.

Визначення переможця здійснюється за допомогою сервісу random.org шляхом випадкового підбору серед учасників акції, які виконали умови акції, та проводитиметься не пізніше 19 квітня 2021 року включно.

Переможець акції отримає телефонний дзвінок із банку «Південний», а також інформація про переможця буде опублікована на сайті bank.com.ua.

Переваги:

  • Масштаб

    Широкий вибір програм страхування.

  • Захист

    Захист від непередбачуваних випадків та витрат.

  • Зручність

    Можливість оформлення як у відділенні банку, так і онлайн

ОСЦПВ (Автоцивілка)

Обов’язковий вид страхування авто в Україні. Підберемо всі існуючі пропозиції для вашого авто згідно з вашими потребами. Після оплати поліс надходить одразу на e-mail, активується в базі МТСБУ і з'являється в додатку «ДІЯ».

Туристичне страхування (для виїзду за кордон)

Обов’язковий вид страхування під час подорожі за кордон. Вкажіть дати та кількість туристів, і ми підберемо всі існуючі пропозиції, у т. ч. ті, що покривають COVID-19.

Страхування житла

Покриття витрат від пожежі, затоплення, злому та інших непередбачених ситуацій. Без оглядів житла та виїздів страхових агентів, а також із можливістю застрахувати орендоване житло. Період страхування 15-30-365 днів – ідеально підійде подорожуючим за кордон.

Зелена картка

Обов’язковий вид страхування при перетині кордону на авто. Розрахуємо вартість поліса для вашого ТЗ за вашими даними. Безкоштовна доставка за вашою адресою протягом 1-2 днів.

Auto Assistance

Евакуатор, доставка пального, заміна колеса та інші послуги водію в дорозі з лімітом до 25 000 грн. Якщо ви опинитесь у неприємній ситуації, маючи асистанс, вам нададуть консультаційну підтримку та організують технічну допомогу на території України та Європи.

Акредитовані страхові компанії

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).