Грошові online перекази Monego

MONEGO (МОНЕГО) — це миттєві грошові перекази в гривнях на картку будь-якого українського банку. За допомогою цієї системи можна здійснювати поповнення карток VISA, Mastercard або ПРОСТІР, емітованих будь-яким українським банком, у касах банку «Південний».

Кошти будуть доступні одержувачам за лічені хвилини. Для здійснення переказу потрібно лише знати номер картки одержувача. Сервіс MONEGO дозволяє виконувати перекази на суму до 50 000 грн на картки Visa/Mastercard та до 30 000 на ПРОСТІР і працює виключно з українською валютою.

Переваги грошових переказів MONEGO:

  • Миттєве зарахування: гроші будуть зараховані одержувачу протягом двох хвилин.
  • Зручно: кошти можна перерахувати на картку будь-якого банку України.
  • Просто: для здійснення переказу необхідно знати лише номер картки отримувача (16 цифр).
  • Безпечно: грошові перекази здійснюються через міжнародні платіжні системи Mastercard Worldwide та Visa Inc.

Детальна інформація про курси валют тут.

Питання та відповіді

Можливі наслідки для клієнта в разі користування миттєвими грошовими переказами у гривнях Monego

Перед відправленням переказу відправник обов'язково перевіряє реквізити (номер картки) отримувача, оскільки такі перекази зараховуються миттєво отримувачу на картковий рахунок та не можуть бути відкликані в разі помилки відправника в реквізитах.

Отримувачу необхідно враховувати наявність додаткових комісій в обслуговуючому банку за вхідні перекази на його карткові рахунки.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).