Грошові online перекази Monego

MONEGO (МОНЕГО) — це миттєві грошові перекази в гривнях на картку будь-якого українського банку. За допомогою цієї системи можна здійснювати поповнення карток VISA або Mastercard, емітованих будь-яким українським банком, у касах банку «Південний».

Кошти будуть доступні одержувачам за лічені хвилини. Для здійснення переказу потрібно лише знати номер картки одержувача. Сервіс MONEGO дозволяє виконувати перекази на суму до 30 000 грн і працює виключно з українською валютою.

Переваги грошових переказів MONEGO:

  • Миттєве зарахування: гроші будуть зараховані одержувачу протягом двох хвилин.
  • Зручно: кошти можна перерахувати на картку будь-якого банку України.
  • Просто: для здійснення переказу необхідно знати лише номер картки отримувача (16 цифр).
  • Безпечно: грошові перекази здійснюються через міжнародні платіжні системи Mastercard Worldwide та Visa Inc.

Детальна інформація про курси валют тут.

Питання та відповіді

Можливі наслідки для клієнта в разі користування миттєвими грошовими переказами у гривнях Monego

Перед відправленням переказу відправник обов'язково перевіряє реквізити (номер картки) отримувача, оскільки такі перекази зараховуються миттєво отримувачу на картковий рахунок та не можуть бути відкликані в разі помилки відправника в реквізитах.

Отримувачу необхідно враховувати наявність додаткових комісій в обслуговуючому банку за вхідні перекази на його карткові рахунки.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).