Банк «Південний» пропонує вигідні умови зарахування коштів з Payoneer

06.08.2019

Завдяки співпраці з сервісом Payoneer фрілансери зможуть швидко і вигідно отримувати кошти від клієнтів з усього світу на рахунок, відкритий у банку «Південний».

Payoneer – платіжна онлайн-платформа, яка надає фінансові послуги, здійснює грошові онлайн-перекази та допомагає фрілансерам розвивати свій міжнародний бізнес.

Виходячи з потреб клієнтів, банк «Південний» пропонує фізичним особам і підприємцям вигідні умови обслуговування та перерахування коштів з Payoneer:

  • можливість отримання коштів з Payoneer без комісій;
  • швидке зарахування коштів на рахунок – день у день.

Таким чином, клієнти зможуть отримувати кошти з акаунтів Payoneer у доларах без надання великої кількості підтверджуючих документів.

Для того, щоб скористатися вигідними умовами перерахування коштів, достатньо відкрити в банку «Південний» платіжну картку або поточний рахунок, після чого вказати в акаунті Payoneer їхні реквізити та ініціювати перерахування коштів.

Замовити картку онлайн та стати клієнтом банку «Південний»: https://bank.com.ua/it-card

Разом із вигідними умовами зарахування коштів з Payoneer банк «Південний» пропонує IT-фахівцям унікальний пакет послуг «Картка IT-фахівця», що включає:

  • вигідні умови відкриття та обслуговування преміальних карток Mastercard і Visa;
  • можливість безкоштовного зняття готівки в будь-яких банкоматах за межами України;
  • відсутність конвертації валют при розрахунках карткою;
  • всі необхідні послуги для преміум-клієнта (консьєрж, страхування, FastLine, Lounge key).

 

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 95 відділень у 18 регіонах України. За результатами 2018 року чистий прибуток банку «Південний» склав 274 млн грн, що більш ніж у п'ять разів перевищує аналогічний показник минулого року. Чистий прибуток банку «Південний» за підсумками січня-червня 2019 року становив 160,31 млн грн, що на 36,7 % більше за аналогічний показник минулого року.