Документарні операції

Акціонерний банк «Південний» – лідер серед банків півдня України з обслуговування документарних операцій – гарантій та акредитивів. Банк надає своїм клієнтам повний спектр послуг у сфері документарних операцій.

Політикою Банку передбачається надання консультацій клієнтам під час здійснення розрахунків та угод із застосуванням документарних операцій. Банківські співробітники допоможуть вам підготувати та здійснити такі операції, починаючи з розробки проектів договорів і документарних зобов’язань (акредитивів, гарантій), і закінчуючи підготовкою документів для одержання платежу.

Ви можете одержати від Банку вичерпну інформацію про види документарних зобов’язань і їхню застосовність в різних ситуаціях та у зв’язку з різними видами угод. Ми розповімо вам про недоліки та переваги кожного виду документарних зобов’язань, щоб допомогти вам вибрати найбільш зручну схему розрахунків з вашими партнерами.

Банк має можливість забезпечувати підтвердження своїх зобов’язань першокласними європейськими банками, що дозволяє випускати документарні зобов’язання у формі, прийнятній для вас і ваших контрагентів. Наша мета – захист ваших інтересів.

Контакти для компаній з річним оборотом понад 200 млн грн