Еквайринг

Банк ПІВДЕННИЙ іде в ногу з часом та пропонує розширені можливості розрахунків платіжними картками в торговельних точках.

Еквайринг – це послуга, що дозволяє підприємствам торгівлі та сервісу приймати платіжні картки у якості платіжного засобу для оплати за свої товари та послуги.

Переваги торговельного еквайрингу.

Приймаючи до обслуговування платіжні картки, ваше підприємство, крім підвищення іміджу серед постійних клієнтів, здобуває низку інших незаперечних переваг:

  • стабільне збільшення обсягів продажів.
  • збільшення кількості клієнтів за рахунок надання альтернативного способу
    оплати за товари та послуги.
  • підвищення конкурентоздатності підприємства за рахунок охоплення нового сегмента споживчого ринку – власників платіжних карток.
  • можливість реалізації програм лояльності на умовах взаємовигідного співробітництва.
  • зменшення витрат на інкасацію, скорочення кількості операцій з готівковими коштами.
  • використання платіжних карток зменшує ризик приймання фальшивих купюр.

А також рекламна підтримка – інформація про торговельно-сервісні підприємства, що приймають платіжні картки, розміщається в рекламних матеріалах і поширюється серед власників карток.

Співпрацюючи з нами, ви також отримаєте можливість безкоштовно користуватися послугами цілодобової служби підтримки клієнтів, стабільну роботу терміналів, зарахування коштів на поточний рахунок у найкоротший термін, а також оперативне реагування з боку технічних фахівців за необхідності.

Банк ПІВДЕННИЙ першим в Україні почав встановлення платіжних терміналів (POS-терміналів), що дозволяють приймати оплату від клієнтів (покупців) платіжними картками, оснащеними технологією безконтактних платежів.

Безконтактні технології Masterсard® Paypass™ та Visa paywave дозволяють оплачувати товари і послуги практично миттєво: для здійснення розрахунків треба тільки піднести картку до зчитувального обладнання, при цьому не потрібно виймати її з гаманця. Таким чином спрощується процес оплати, обслуговування клієнтів відбувається набагато швидше. Це в першу чергу важливо для торговельних точок, де необхідна висока швидкість обслуговування клієнтів (супермаркети, кафе, ресторани, заправки, каси тощо).

visapay

Безконтактні платежі базуються на високих стандартах безпеки, що дозволяють передавати конфіденційну інформацію в зашифрованому вигляді завдяки наявності спеціального коду, який є унікальним для кожної транзакції.

Платіжні термінали, що приймають до оплати платіжні картки з безконтактними технологіями Masterсard® Paypass™ та Visa paywave, також дозволяють оплачувати клієнтам покупки та послуги за допомогою чипових платіжних карток і карток із магнітною смугою. Однією з особливостей цих терміналів є те, що клієнт (покупець) сам обирає, як зробити оплату – піднести картку до зчитувального обладнання, не дістаючи її з гаманця та заощадити час, або передати платіжну картку касиру для здійснення транзакції за допомогою чипа або магнітної смуги.

Платіжний термінал, що приймає до оплати безконтактні платіжні картки, може бути підключений до звичайної телефонної лінії, а також через Інтернет або мобільний зв’язок.
Строк зарахування коштів на поточний рахунок і комісія банку при оплаті безконтактними платіжними картками не відрізняються від строку та комісії при оплаті чиповими картками та картками з магнітною смугою.

Для того, щоб одержати можливість приймати до оплати  чипові платіжні картки та картки міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard, вам необхідно звернутися в Банк ПІВДЕННИЙ для укладання договору еквайрингу за телефоном: (048) 738-57-05.