Корпоративні картки

Корпоративна картка – це сучасний засіб безготівкової оплати представницьких, на відрядження та господарських витрат співробітниками компанії.

Корпоративна карта замінює чекову книжку підприємства на «електронний гаманець», дозволяє уникнути видачі готівки співробітникам на відрядження, господарські та представницькі витрати, позбавляє від необхідності конвертувати кошти при оплаті корпоративних витрат за кордоном (відповідно до валютного законодавства), позбавляє від необхідності покупки валюти для закордонних відрядження. Забезпечує цілодобовий доступ до рахунку незалежно від режиму роботи Банку. Компанія може оформити кілька корпоративних карт до одного рахунку підприємства, або кілька рахунків для кожного співробітника компанії з встановленими лімітами на видаткові операції.

Система щомісячних виписок дозволить Вашій компанії:

  • відслідковувати витрачання коштів Вашими співробітниками;
  • аналізувати і планувати відрядження або представницькі витрати.

За допомогою карти можна розплатитися за товари і послуги в торгових і сервісних точках по всьому світу, зняти готівку в більш ніж мільйоні банківських установ та банкоматах, швидко і без додаткових витрат забронювати авіаквитки, автомобілі, номери в готелях у всіх країнах світу; скористатися знижками авіакомпаній і торгово-сервісних підприємств, які надаються при розрахунках платіжними картами.

Корпоративні платіжні картки Банку ПІВДЕННИЙ — це зручне і надійне платіжний засіб для вашого бізнесу.

Презентація корпоративних чіпових карток\

Тарифні пакети, діючі до 01.01.2019:

Тарифний пакет «BUSINESS STANDARD — торговець»

Тарифний пакет «BUSINESS PROFESSIONAL»

Тарифний пакет «BUSINESS STANDARD — підприємець»

Тарифний пакет «BUSINESS LITE»

Тарифні пакети, діючі з 01.01.2019:

Тарифні пакети

Правила використання та обслуговування корпоративних карт

Фізичні особи-підприємці можуть використовувати рахунки з видачею корпоративних карт як альтернативу поточними рахунками. За допомогою підключеної системи дистанційного доступу до рахунку IFOBs можна здійснювати всі необхідні платежі з рахунку фізичної особи — підприємця.

Банк ПІВДЕННИЙ оформляє своїм клієнтам картки класу Business Міжнародних платіжних систем Visa International та MasterCard WorlsWide