Акції та пропозиції

Не втрачай часу – розраховуйся смартфоном!

З 22 січня по 21 березня для клієнтів банку ПІВДЕННИЙ проходить акція «Не втрачай часу – розраховуйся смартфоном!». За умовами акції кожен клієнт, що здійснить оплату в додатку протягом терміну дії акції, візьме участь у розіграші смарт-годинника з NFC-модулем*, а перші 1000 учасників, котрі встановлять додаток і здійснять транзакцію, гарантовано отримають 50 гривень на баланс свого мобільного.
*У розіграші бере участь кожна транзакція. Чим більше розрахунків за допомогою мобільного додатку, тим більше шансів на перемогу та отримання смарт-годинника з NFCчипом.
Правила акції

Круті подарунки з платіжною карткою Південний #CoolCard!

Протягом лютого-березня ви маєте унікальну можливість: відкрийте картку Південний #CoolCard, познайомте дитину зі світом сучасних розрахунків та беріть участь у розіграші яскравих Bluetooth-навушників!
Детальніше…

Побачити наживо улюблених музикантів — безцінно!

З 15 лютого по 15 березня 2018 року розраховуйтеся карткою Mastercard, обмінюйте бали та виграйте сертифікат Concert.ua на 500 гривень.
Детальніше…

Вигравай як чемпіон з Mastercard та INTERTOP

З 3 по 28 лютого 2018 року розраховуйтеся карткою Mastercard® у мережах магазинів INTERTOP, INTERTOP KIDS, ECCO, GEOX, SKECHERS, TIMBERLAND, CLARKS та на intertop.ua за покупки з бонусною карткою INTERTOP PLUS і отримайте шанс виграти подорож на двох до Швейцарії на жеребкування чвертьфіналу UEFA Champions League Final 2018 або сертифікат номіналом 300 грн на придбання взуття, одягу, сумок від ексклюзивного партнера акції – INTERTOP
Детальніше…

Visa Explore — ваш особистий навігатор за програмою привілеїв преміальних карт від Банку ПІВДЕННИЙ

Додаток Visa Explore – просте глобальне рішення, розроблене для інформування власників карток Visa від Банку «ПІВДЕННИЙ» про переваги преміальної платформи, яка дозволяє зробити покупки з Visa швидше, простіше та економічніше.
Детальніше…

Подорожуйте з картою Visa від Банку ПІВДЕННИЙ!

Оцініть простоту і вигоду подорожей з партнером Visa — Hotel Club.соm. Даний ресурс об’єднує більше 55 000 готелів по всьому світу.
Детальніше…

Знижки та бонуси від провідних міжнародних компаній HERTZ, AVIS (прокат авто) з карткою MasterCard від Банку «ПІВДЕННИЙ».

Особенные привилегии во время путешествий ждут владельцев премиальных карт MasterCard от Банка «ПИВДЕННЫЙ».
Детальніше…

Архів акцій