Програми лояльності

До уваги клієнтів – власників преміум-карток Mastercard Platinum® Банку ПІВДЕННИЙ!

Починаючи з 1 травня 2018 року ми значно покращили умови користування аеропорт-сервісами. Відтепер до ваших послуг – наступні безкоштовні привілеї:

 • Доступ до Business lounge аеропорту «Київ» («Жуляни») (міжнародні рейси)
 • Доступ до Business lounge аеропорту «Бориспіль» (внутрішні та міжнародні рейси)
 • Послуга Fast Line (на виліт, та приліт)
 • Послуга «Прискорений check-in»
 • Послуга «Прискорена здача багажу»

Отримання доступу до преміум-послуг, Business lounge,  Fast line, Fast check-in & baggage відбуватиметься за додатковою умовою – здійснення транзакцій карткою Mastercard Platinum Банку ПІВДЕННИЙ на загальну суму не менш ніж 3000 грн за останні 30 + 5 днів:

План дій в аеропорту:

 • Вставте, проведіть або піднесіть свою картку до зчитувального
  пристрою на турнікетах Fast Line або при вході до бізнес-зали
  Mastercard®
 • Уведіть PIN-код та пройдіть перевірку
  за витратами по картці
 • Насолоджуйтеся преміум-сервісами Mastercard® та власним
  часом в аеропорту

Робіть покупки з карткою Mastercard Platinum Банку ПІВДЕННИЙ та подорожуйте з комфортом!

Приємного вам польоту!

Знижка 10 % на проживання в будь-якому куточку світу при розрахунку карткою Банку ПІВДЕННИЙ на Hotels.com

Отримуйте знижку в розмірі 10 %, забронювавши будь-який з більш ніж 300 000 готелів у будь-якій країні світу при розрахунку карткою Банку ПІВДЕННИЙ на сайті Hotels.com.

Оцініть простоту і вигідність подорожей з партнером Банку ПІВДЕННИЙ – Hotels.com. Даний ресурс об’єднує сотні тисяч готелів по всьому світу – від найпростіших і економічних до найбільш дорогих і престижних, а також містить їхній докладний опис, відгуки відвідувачів і має в своєму розпорядженні зручну форму пошуку готелю за місцем розташування, рівнем комфорту, вартістю та іншими параметрами.

Умови програми лояльності Hotels.com:

Щоб скористатися пропозицією, необхідно пройти за посиланням, при бронюванні ввести промокод, вказаний на сторінці, і розплатитися за допомогою платіжної картки Банку ПІВДЕННИЙ.

Дана пропозиція є дійсною для всіх власників карток Банку ПІВДЕННИЙ та дійсна тільки в разі онлайн-бронювання за адресою.

Довідка.

Hotels.com, провідний постачальник готельних номерів у світі, пропонує послуги бронювання через свою власну мережу локалізованих веб-сайтів і телефонних центрів.

Hotels.com пропонує мандрівникам найширший вибір варіантів проживання в сотнях тисяч готелів по всьому світу, включаючи як незалежні готелі, так і найбільші мережі готелів та апарт-готелі з самообслуговуванням. Компанія пропонує єдиний ресурс для отримання інформації про вартість, зручність і наявність номерів у готелях, а також спеціалізується в наданні мандрівникам варіантів проживання під час періодів розпродажів.

Hotels.com LP є філією компанії Expedia, Inc. (NASDAQ: EXPE). CST: 2083949-50. Hotels.com. Головний офіс LP знаходиться за адресою: 10440 North Central Expressway, Suite 400, Dallas, Texas 75231. Офіси групи Expedia розташовані по всій Європі.

За більш ніж 15 років існування було відкрито безліч офісів по всій Європі. У порівнянні з аналогічними ресурсами Нotels.com має низку переваг. В першу чергу це стосується можливих варіантів оплати послуг, що надаються. Внести кошти найзручніше за допомогою платіжної картки. Ресурс гарантує дотримання конфіденційності наданих клієнтами даних. На сторінці «Оплата» перераховано всі типи карток, що приймаються ресурсом, а проект працює з захищеним сервером, що підтримує шифрування даних платіжних карток. Таким чином, можливість використання інформації, наданої клієнтами, виключається.