Приватні картки

Простий і доступний продукт для клієнтів, які тільки починають отримувати досвід користування банківськими послугами. Картки типу Unembossed у пакеті послуг «Бліц» - це передперсоналізовані картки міжнародного класу, які оформляються протягом короткого строку і дозволяють зручно і безпечно користуватися грошима на вашому картковому рахунку.

Вигідне поєднання найнеобхідніших банківських продуктів і послуг. Картки типу Unembossed - масові платіжні картки для широкого кола користувачів. Найпопулярніші і поширені в світі платіжні картки, які гарантують оптимальне співвідношення вартості і набору стандартних функцій.

Універсальний пакет, який задовольнить будь-які потреби. Він створений для того, щоб щодня забезпечувати своєму власнику зручність у здійсненні будь-яких банківських операцій. Картки класу Standard/Classic - стандартні платіжні картки.

Відмінна можливість заявити про свій статус і підтвердити підвищену платоспроможність у будь-якій точці земної кулі. Пакет послуг, який підкреслює особливий статус свого власника. Картки категорії Gold надають своїм власникам максимум можливостей і комфорту. Ідеальний пакет для туристів, що виїжджають за кордон.

Це можливість відкрити світ переваг і привілеїв, розрахованих на клієнтів, які звикли до сервісу вищого рівня, а також прагнуть підкреслити свій високий соціальний статус. Використовуючи преміальну картку класу Platinum, ви зможете отримати індивідуальний сервіс, подорожувати з комфортом як у межах України, так і за кордоном, обирати відпочинок у найпрестижніших готелях світу, скористатися значними знижками на товари і послуги.