Ощадний рахунок

Доходів більше – відпустка довша!

«Спекотні проценти» на «Ощадний рахунок»

Спеціальна літня пропозиція для держателів платіжних карток Банку ПІВДЕННИЙ. До 12 % річних в гривнях на послугу «Ощадний рахунок».

Банк ПІВДЕННИЙ пропонує скористатися послугою «Ощадний рахунок». «Ощадний рахунок» відкривається всім клієнтам – держателям платіжних карток в рамках пакетного обслуговування, якщо це передбачено відповідними тарифами банку.

Клієнт самостійно вибирає розмір грошових коштів в межах суми, що знаходиться на його картковому рахунку, і переводить ці кошти на «Ощадний рахунок».

Валюта Річна процентна ставка, що нараховується на залишок коштів
Для пакетів послуг «Бліц», «Стартовий», «Універсальний» Для пакетів послуг «Статус», «Престиж»
Виплата % щомісячно Виплата % щомісячно
Гривня 10,00 12,00
Долар США 1,00 1,00
Євро 0,75 0,75

«Ощадний рахунок» пропонує вільний режим поповнення та зняття коштів без втрати нарахованих процентів, а виплата процентів здійснюється щомісячно. Відтепер для накопичення коштів не треба відвідувати відділення банку, всі операції можна здійснити в банкоматі Банку ПІВДЕННИЙ, за допомогою інтернет-банкінгу MyBank або мобільного додатка «Південний MyBank». При цьому строк дії і валюта «Ощадного рахунку» дорівнюють строку дії та валюті картки.

Строк дії акційної пропозиції: з 01.07.2018 по 30.09.2018

 

Для отримання додаткового доходу всім клієнтам — власникам платіжних карт Банк ПІВДЕННИЙ пропонує скористатися послугою «Ощадний рахунок».

«Ощадний рахунок» — це накопичувальна частина поточного карткового рахунку, за залишками коштів на якій нараховуються підвищені відсотки:

  • 9 % в гривні
  • 1% в доларах США
  • 0,75 % в євро

Ощадний рахунок відкривається всім клієнтам-власникам платіжних карт за замовчуванням, якщо це передбачено відповідними тарифами Банку, а саме:

  • Ощадний рахунок доступний в пакетах «Для фізичних осіб», «Картка моряка / IT-фахівця», «Картка до депозиту» і в «зарплатних пакетах»;
  • Ощадний рахунок недоступний в тарифних пакетах «Соціальна / Пенсійна картка», «VISA Virtuon», «Мобільний депозит +», «Кредитна картка» та «Адвокат».

Клієнт має можливість самостійно здійснювати розподіл коштів між розрахунковою і накопичувальної частинами (Ощадний рахунок) карткового рахунку через Банкомат Банку, через інтернет-банкінг MyBank або через Мобільний банкінг MyBank. Грошова сума, спрямована клієнтом на накопичувальну частину карткового рахунку (Ощадний рахунок) стає недоступною для виконання Клієнтом розрахункових операцій — операцій з оплати товарів і / або послуг, зняття готівки в банкоматах / платіжних терміналах і т.д., що зазвичай можливо з розрахунковою частиною карткового рахунку.

Для того, щоб засобами на «Ощадному рахунку» знову можна було скористатися, клієнт повинен здійснити повернення необхідної суми коштів на розрахункову частину карткового рахунку через Банкомат Банку, через інтернет-банкінг MyBank або через Мобільний банкінг MyBank.

Важливо!!! Операції перерахування коштів на «Ощадний рахунок» і перерахування коштів зі «Ощадного рахунку» через банкомати інших банків не проводяться.

Нарахування відсотків на залишок коштів на накопичувальної частини карткового рахунку «Ощадний рахунок» здійснюється, починаючи з наступного робочого дня за днем ​​фактичного переказу коштів в банкоматі або системі MyBank.

У разі закриття поточного рахунку з випуском платіжної картки проводиться одночасне відключення сервісу (послуги) «Ощадного рахунку». При цьому кошти, що зберігаються на «Ощадному рахунку», повертаються на розрахункову частину рахунку.