Tap for Pay

Гаманець у смартфоні

Завантажте свої банківські картки в смартфон і розраховуйтеся ним. Носити з собою платіжні картки більше не потрібно – ваш смартфон завжди з вами, а значить, і ваші картки теж.

Просто скачайте додаток, увійдіть за логіном і паролем від MyBank – і все! Ваші картки завантажуються самі. Ви зможете вибрати, які з них використовувати для безконтактних платежів.

Швидко та зручно

Оплата покупок за допомогою NFC заощаджує час. Вам не потрібно діставати гроші або платіжні картки з гаманця. Достатньо піднести смартфон до терміналу. Оплата відбувається в один дотик.

Це працює скрізь, де раніше ви могли безконтактно розрахуватися карткою.

Безпека = зручність

Ви самі обираєте рівень захищеності операцій.

Оплата може проводитися при розблокуванні екрану, що особливо зручно, якщо на вашому смартфоні є сканер відбитків пальців.

Для тих, хто висуває підвищені вимоги до безпеки, є можливість включити обов’язковий вхід у додаток для здійснення транзакції.

Для сум до 500 гривень можна включити оплату в фоновому режимі – розблоковувати смартфон взагалі не доведеться, як ніби у вас у руках звичайна картка.

У будь-якому з варіантів оплата смартфоном так само безпечна, як і банківською карткою.

 Як на долоні

Ви можете подивитися всю історію платежів, швидко перевірити баланс, заблокувати цифрову версію картки – фінанси під вашим повним контролем!

NFC-додаток Tap for Pay від Банку ПІВДЕННИЙ – найлегший спосіб зробити ваші покупки простіше і приємніше.

Для роботи програми необхідно мати смартфон з операційною системою Android починаючи з версії 4.4, оснащений NFC-чипом.

Підтримуються тільки картки платіжної системи VISA.