Твоє новє авто

Програма кредитування фізичних осіб на придбання нового автомобіля під заставу транспортного засобу. Кредит надається на придбання нового автомобіля виробників зарубіжних марок автомобілів (крім марок автомобілів виробництва країн Російської федерації і Китайської народної республіки).

Умови кредитування «ТВОЄ НОВЕ АВТО» « The WINNER »
Позичальник Найманий співробітник, який не є військовослужбовцем, із загальним стажем роботи не менше 12 місяців та безперервним стажем на останньому місці роботи не менше 6 місяців, що підтверджується наданою довідкою з місця роботи про розмір заробітної плати/випискою за поточним рахунком в банківській установі за останні повні 6 місяців.

Фізична особа – підприємець (ФОП)/власник бізнесу, який не є військовослужбовцем, що протягом щонайменше 1 календарного року здійснює прибуткову підприємницьку діяльність/має стаж роботи не менше 12 місяців.

Моряк, який не є військовослужбовцем і має загальний плавстаж від 12 місяців.

IT-фахівець – фізична особа, яка не є військовослужбовцем, працевлаштована в IT-компанії, що має загальний стаж від 12 місяців.

Вік Позичальника від 21 до 65 років
Строк кредиту до 84 місяців
Процентна ставка, % річних,  фіксована (сплачується щомісяця) в залежності від строку кредиту (включно) процентна ставка, % річних Власний платіж до ринкової вартості транспортного засобу (%) Строк, місяців
0-12 13-36 37-60 61-84
До 36 місяців 18,9 понад 71 % (вкл.) 4 6 10 12
До 60 місяців 20,9 51-70 % (вкл.) 6 12 14 14
До 84 місяців 21,9 31-50 % (вкл.) 8 14 16 16
20-30 % (вкл.) 10 16 17 18
Сума кредиту, грн. До 80 % ринкової вартості транспортного засобу, що передається в заставу Банку в якості забезпечення.

За умови надання додаткового забезпечення достатньої вартості Позичальник має можливість отримати 100 % ринкової вартості транспортного засобу, на придбання якого необхідні кредитні кошти.

Можливі види (форми) забезпечення кредиту Основне забезпечення: транспортний засіб, що купується

Додаткове забезпечення: нерухомість, майнові права за заявою-договором банківського вкладу, розміщеного в Банку.

Розрахункове обслуговування  кредиту 0,5 % від суми кредиту (одноразово)

0,1 % від суми кредиту (щомісячно)

2,99 % від суми кредиту (одноразово)
Послуги нотаріуса  щодо договору застави встановлюється нотаріусом, орієнтовно послуги від 1500 грн. + державне мито 0,1 % від суми застави (одноразово/у разі змін)
Послуги страховика – страхування застави встановлюється страховиком, орієнтовно від 5,6 % від вартості транспортного засобу (пакет ризиків повне КАСКО – щорічно)

Вид процентної ставки: фіксована

Графік погашення кредиту: щомісячний (рівними частинами чи ануїтет).

Перелік документів для оформлення кредиту

*Детальні умови по оформленню кредиту

 **Умови кредиту «The WINNER»