Агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило рейтинги Банку ПІВДЕННИЙ

11 жовтня 2017

5 жовтня незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу Банку ПІВДЕННИЙ на рівні «uaА+», з прогнозом рейтингу «стабільний». За оцінкою агентства, позичальник з рейтингом «uaA» характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками. Агентство також підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) на рівні «4+». Для підтвердження рейтингу аналітики агентства проаналізували фінансову звітність банку за 2015-2016 рр. та І півріччя 2017 р., а також внутрішню інформацію, надану банком у ході рейтингового процесу.

«Підтвердження рейтингу на рівні «uaA+» – заслужена оцінка надійності і стійкості банку. За 24 роки успішної роботи Банк ПІВДЕННИЙ пройшов шлях від регіонального банку до однієї з найбільших національних фінансових установ з приватним капіталом. Ми активно розвиваємося, нарощуємо прибуток, капітал і націлені на істотне зміцнення своєї частки на ринку», – прокоментував рейтинг директор фінансового департаменту Банку ПІВДЕННИЙ Дмитро Вотченко.

Довідка

Банк ПІВДЕННИЙ – одна з найбільших фінансових установ з українським капіталом; згідно з рейтингом НБУ, є другим серед українських недержавних (приватних) банків за обсягом активів. Банк стабільно демонструє позитивну динаміку зростання ключових фінансових показників. Станом на 1 жовтня 2017 року статутний капітал банку склав 1,2 млрд грн, активи банку – 21,9 млрд грн, кредитний портфель – 16,5 млрд грн.

Банк ПІВДЕННИЙ заснований у 1993 році в Одесі, є універсальним банком, що розвиває напрямки корпоративного, малого та середнього, а також роздрібного бізнесу по всій країні. В даний час його регіональна мережа складається з більш ніж 120 відділень по всій Україні, в системі банку працюють понад 2000 осіб. Основними акціонерами банку є: Юрій Родін, Марк Беккер, Алла Ванецьянц.