Акції та пропозиції

Платіть карткою Visa та беріть участь у розіграші 5 велосипедів!

З радістю повідомляємо вам, що всім своїм клієнтам – власникам платіжних карток Visa Банк ПІВДЕННИЙ пропонує приєднатися до акції «Тримай ритм життя з карткою Visa від Банку ПІВДЕННИЙ!».

Учасником акції може стати будь-який клієнт – власник платіжної картки (окрім корпоративних карток) Visa Банку ПІВДЕННИЙ.

Період дії акції:

З 24 березня по 24 серпня 2017 р.

Умови акції:

Платіть вашою карткою Visa Банку ПІВДЕННИЙ за покупки на будь-яку суму в торгово-сервісних компаніях на території України за допомогою торгових POS-терміналів в період дії акції, зберігайте чеки, реєструйте транзакції на сайті promo.bank.com.ua та приймайте участь у розіграші 5 велосипедів CannondaleCatalyst 3 і різноманітних гаджетів для активного відпочинку!

Правила акції

Призовий фонд:

 • 5 головних призів – 5 спортивних велосипедів марки 27,5 «CannondaleCatalyst 3 M 2017 NSP
 • 55 фітнес-браслетів «Nomi SB-01 Fit»
 • 55 пар спортивних навушників «Philips SHQ3300LF/00»
 • 55 спортивних рюкзаків «Харбел»
 • 58 PowerBank Xiaomi Mi 5000mAh Silver

З більш детальною інформацією щодо умов акції «Тримай ритм життя з карткою Visa від Банку ПІВДЕННИЙ!», а також з офіційними правилами її проведення можна ознайомитися по тел. 0 800 30 70 30.

Переможці акції:  

Квітень

Банк ПІВДЕННИЙ розігрує три комплекти квитків на Alfa Jazz Fest 2017!

З 19 травня по 11 червня буде проводитися акція «Насолодись музикою на Alfa Jazz Fest з безконтактною карткою від Банку ПІВДЕННИЙ!», в рамках якої банк пропонує своїм клієнтам відмінну можливість виграти квитки на фестиваль у Львові.

Для того щоб стати учасником акції, необхідно в зазначений період здійснити безконтактний платіж карткою Банку ПІВДЕННИЙ. Троє переможців, яких визначить система www.random.org, отримають по два квитки на один день фестивалю — 24 червня.

Правила акції

Допоможи здійснити мрію дитини

До 1 червня 2017 року Банк ПІВДЕННИЙ організовує свято для дітей з проблемами слуху, дошкільного навчального закладу «ЯСЛА-САДОК» № 113.

Пропонуємо вам взяти участь у наданні допомоги дітям. Все, що потрібно, — бути підписчиком нашої сторінки в соціальній мережі «Фейсбук» https://www.facebook.com/bank.pivdennyi/ та поділитися новиною на своїй сторінці з 15 по 30 травня 2017. Кожен репост ми конвертуємо в 50 гривень і всі зібрані гроші направимо в фонд допомоги навчального закладу.

 Правила акції

«На одній хвилі разом з Visa!»

В травні 2017 року Київ стане пісенною столицею Європи і буде приймати гостей і учасників Євробачення-2017 — одного з найпопулярніших пісенних конкурсів Європи і світу.

З 1 березня 2017 року біля всіх держателів платіжних карт Visa Банку ПІВДЕННИЙ є можливість виграти VIP пакети (квитки на двох) і особисто відчути шалену енергетику Євробачення-2017!
Детальніше…

Весь березень даруйте своїм коханим квіти з Банком ПІВДЕННИЙ і Mastercard!

C 1 по 31 березня 2017 року для всіх власників Mastercard від Банку ПІВДЕННИЙ діє нова акція «Здивувати кохану — безцінне» в рамках програми «Mastercard Більше», яка дарує шанс виграти чудові букети від Fiori.
Детальніше…

Одеса, зустрічай! 2 безкоштовні поїздки від Uber з картою Visa Банку ПІВДЕННИЙ.

Держателів платіжних карток Visa від Банку ПІВДЕННИЙ запрошуємо взяти участь в акції «2 поїздки в Одесі з Uber і Visa від Банку ПІВДЕННИЙ».З 13 лютого до 31 травня 2017 року всі одесити можуть скористатися послугою замовлення Uber з платіжною карткою Visa від Банку ПІВДЕННИЙ і отримати безкоштовно перші 2 поїздки до 30 грн кожна.

Для участі в акції *:

 • Завантажте програму Uber за посиланням;
 • Зареєструйте вашу карту Visa від Банку ПІВДЕННИЙ в додатку;
 • Введіть код VISAODESA в розділі «Промокод»;
 • Вкажіть місце призначення і замовте авто;
 • У разі, якщо вартість поїздки перевищує 30 грн, залишок суми списується з карти;

* Акція і Промокод дійсні тільки для нових користувачів Uber і тільки при безготівковому розрахунку платіжною карткою Visa.

Бажаємо пріятних поїздок з Visa і Банком ПІВДЕННИЙ!

Акція «Вдвічі більше балів на «Власний Рахунок» при розрахунку безконтактно карткою Mastercard Банку ПІВДЕННИЙ.

Розраховуйтеся безконтактно у «Сільпо» карткою Mastercard від Банку ПІВДЕННИЙ – отримуйте вдвічі більше балів на «Власний Рахунок»!
Умови Акції*:

 • оберіть будь-яку продукцію у супермаркеті «Сільпо», в якому діє Акція;
 • пред’явіть касиру Вашу картку «Власний Рахунок» для сканування її штрих-коду;
 • оплатіть покупку безконтактно карткою Masterсard від Банку ПІВДЕННИЙ;
 • автоматично на Ваш «Власний Рахунок» буде нараховано вдвічі більше балів.

* Акція діє з 01.02.2017 р. до 28.02.2017 р. для учасників «Власного Рахунку» у супермаркетах мережі «Сільпо» м. Дніпро,
Київ, Львів, Одеса, Харків. Детальні умови Акції на mastercard.ua

Бажаємо вдалих покупок та гарного настрою!

Visa Explore — ваш особистий навігатор за програмою привілеїв преміальних карт від Банку ПІВДЕННИЙ

Додаток Visa Explore – просте глобальне рішення, розроблене для інформування власників карток Visa від Банку «ПІВДЕННИЙ» про переваги преміальної платформи, яка дозволяє зробити покупки з Visa швидше, простіше та економічніше.
Детальніше…

Подорожуйте з картою Visa від Банку ПІВДЕННИЙ!

Оцініть простоту і вигоду подорожей з партнером Visa — Hotel Club.соm. Даний ресурс об’єднує більше 55 000 готелів по всьому світу.
Детальніше…

Знижки та бонуси від провідних міжнародних компаній HERTZ, AVIS (прокат авто) з карткою MasterCard від Банку «ПІВДЕННИЙ».

Особенные привилегии во время путешествий ждут владельцев премиальных карт MasterCard от Банка «ПИВДЕННЫЙ».
Детальніше…

Архів акцій