Акції та пропозиції

Платіть карткою Visa та беріть участь у розіграші 5 велосипедів!

З радістю повідомляємо вам, що всім своїм клієнтам – власникам платіжних карток Visa Банк ПІВДЕННИЙ пропонує приєднатися до акції «Тримай ритм життя з карткою Visa від Банку ПІВДЕННИЙ!».

Учасником акції може стати будь-який клієнт – власник платіжної картки (окрім корпоративних карток) Visa Банку ПІВДЕННИЙ.

Період дії акції:

З 24 березня по 24 серпня 2017 р.

Умови акції:

Платіть вашою карткою Visa Банку ПІВДЕННИЙ за покупки на будь-яку суму в торгово-сервісних компаніях на території України за допомогою торгових POS-терміналів в період дії акції, зберігайте чеки, реєструйте транзакції на сайті promo.bank.com.ua та приймайте участь у розіграші 5 велосипедів CannondaleCatalyst 3 і різноманітних гаджетів для активного відпочинку!

Правила акції

Призовий фонд:

 • 5 головних призів – 5 спортивних велосипедів марки 27,5 «CannondaleCatalyst 3 M 2017 NSP
 • 55 фітнес-браслетів «Nomi SB-01 Fit»
 • 55 пар спортивних навушників «Philips SHQ3300LF/00»
 • 55 спортивних рюкзаків «Харбел»
 • 58 PowerBank Xiaomi Mi 5000mAh Silver

З більш детальною інформацією щодо умов акції «Тримай ритм життя з карткою Visa від Банку ПІВДЕННИЙ!», а також з офіційними правилами її проведення можна ознайомитися по тел. 0 800 30 70 30.

Переможці акції:  

Квітень

Травень

 Червень

 Липень

Мандруйте Європою — і отримаєте шанс виграти призи від Visa!

Плануєте подорож до Європи?

У період з 12 липня по 30 вересня 2017 року розраховуйтесь карткою Visa від Банку ПІВДЕННИЙ та виграйте один з автомобілів Renault Duster або екшен-камеру GoPro Hero!

Як стати учасником акції:

Під час акції здійсните операцію з карткою Visa від Банку ПІВДЕННИЙ — через POS-термінал з фізичною присутністю карти в торгово-сервісних мережах в Європі*.
Зареєструйте покупку за допомогою форми реєстрації на сайті visa-promotions.com
Зберігайте чеки — в разі виграшу необхідно буде підтвердити операцію випискою з банку або надати всі зареєстровані чеки за день виграшною транзакції.
Ви можете зареєструвати необмежену кількість операцій. Більше операцій — більше шансів на перемогу.

Ваша карта Visa від від Банку ПІВДЕННИЙ дарує шанс виграти подарунки, з якими такі поїздки будуть ще більш комфортними і цікавими.

* Повний перелік країн (місця проведення) і умов проведення акції — на visa.com.ua. Розіграш проводиться на території України.

Плати безконтактно карткою Visa Банку ПІВДЕННИЙ на фестивалі Ulichnaya Eda

 • Плати безконтактно карткою Visa Банку ПІВДЕННИЙ – отримуй 50 % знижку на вхідний квиток.
 • Пріоритетний вхід на фестиваль для всіх власників карток Visa від Банку ПІВДЕННИЙ.
 • Приймання безконтактних карток доступне на фуд-корті фестивалю.

Вперше на фестивалі Ulichnaya Eda готуватиме його засновник – Роман Тугашев. У його виконанні можна буде спробувати автентичну валенсійську паелью і сангрію. Всі гроші, виручені від продажу цих іспанських страв, а також 5 грн з кожного проданого квитка будуть спрямовані на благодійність.Період проведення: 21-23 липня.
Місце проведення: м. Київ, вул. Біломорська, 1 (арт-завод «Платформа»)

Банк ПІВДЕННИЙ розігрує три комплекти квитків на Alfa Jazz Fest 2017!

З 19 травня по 11 червня буде проводитися акція «Насолодись музикою на Alfa Jazz Fest з безконтактною карткою від Банку ПІВДЕННИЙ!», в рамках якої банк пропонує своїм клієнтам відмінну можливість виграти квитки на фестиваль у Львові.

Для того щоб стати учасником акції, необхідно в зазначений період здійснити безконтактний платіж карткою Банку ПІВДЕННИЙ. Троє переможців, яких визначить система www.random.org, отримають по два квитки на один день фестивалю — 24 червня.

Правила акції

Победители:

 1. Паніхін Віктор Валерійович
 2. Ошерова Світлана Леонідівна
 3. Самодіна Наталія Іванівна

Visa Explore — ваш особистий навігатор за програмою привілеїв преміальних карт від Банку ПІВДЕННИЙ

Додаток Visa Explore – просте глобальне рішення, розроблене для інформування власників карток Visa від Банку «ПІВДЕННИЙ» про переваги преміальної платформи, яка дозволяє зробити покупки з Visa швидше, простіше та економічніше.
Детальніше…

Подорожуйте з картою Visa від Банку ПІВДЕННИЙ!

Оцініть простоту і вигоду подорожей з партнером Visa — Hotel Club.соm. Даний ресурс об’єднує більше 55 000 готелів по всьому світу.
Детальніше…

Знижки та бонуси від провідних міжнародних компаній HERTZ, AVIS (прокат авто) з карткою MasterCard від Банку «ПІВДЕННИЙ».

Особенные привилегии во время путешествий ждут владельцев премиальных карт MasterCard от Банка «ПИВДЕННЫЙ».
Детальніше…

Архів акцій