Банк «Південний»

Сьогодні банк «Південний» є одним з найбільших комерційних банків з українським капіталом на вітчизняному фінансовому ринку. Банк входить до топ-15 фінустанов України та є другим серед українських недержавних (приватних) банків за обсягом активів згідно з даними Національного банку України.

Банк «Південний»

Стабільно демонструє позитивну динаміку зростання ключових фінансових показників. Чистий прибуток банку «Південний» за підсумками 2020 року склав 274 млн грн.

Історія банку

Стратегія розвитку

Бездоганна репутація, яку банк здобув за вже понад 27 років роботи – результат поєднання довіри клієнтів, професіоналізму співробітників, а також націленості на розвиток і намагання втілювати найкращий сучасний банківський досвід керівництва і акціонерів. Головний принцип нашої роботи – максимум вигід для клієнта у поєднанні з простотою сервісів. 

Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб по всій території України через регіональну мережу, яка станом на кінець 2020 року нараховувала 97 відділення у 18 регіонах України.

Напередодні 25-річчя банк презентував оновлений логотип і новий корпоративний стиль, які покликані надати іміджу банку сучасних рис і відобразити зміни, що відбуваються у фінансовій установі.

Проект ребрендингу є логічним продовженням масштабної програми трансформації, яка дозволить підвищити рівень сервісу, якість банківських продуктів, а також зміцнити позиції банку в роздрібному сегменті та сегменті МСБ.

«Протягом 27 років успішної роботи на ринку банк «Південний» завжди гідно приймав виклики часуМи вибороли лідерські позиції в корпоративному секторі і тепер активно зростаємо в роздрібному секторі та МСБ. З початку 2018 року в банку реалізується комплексна програма змін, яка забезпечить виконання поставлених цілей. Ми прагнемо стати для українців найкомфортнішим вітчизняним банком».

 – зазначає Алла Ванецьянц, голова правління банку «Південний».

Правління

 • Ванецьянц Алла Юріївна-Банк Пивденный
  Ванецьянц Алла Юріївна

  Голова Правління Банку

 • Буц Ірина Георгіївна-Банк Пивденный
  Буц Ірина Георгіївна

  Заступник Голови Правління Банку

 • Цимбал Максим Петрович-Банк Пивденный
  Цимбал Максим Петрович

  Заступник Голови Правління Банку

 • Гавлицький Володимир Ілліч-Банк Пивденный
  Гавлицький Володимир Ілліч

  Директор Департаменту комплаєнс, член Правління

 • Нетребко Олена Анатоліївна-Банк Пивденный
  Нетребко Олена Анатоліївна

  Заступник Голови Правління Банку

 • Олександр Матюшенко-Банк Пивденный
  Олександр Матюшенко

  Директор Департаменту корпоративного бізнесу, член Правління

Кар'єра

Наша команда — наш головний актив, тому ми всебічно розвиваємо можливості наших співробітників і віримо в їхній професіоналізм.

Для нас успіх — це перемога всієї команди, тому ми створюємо всі умови для того, щоб кожен співробітник відчував себе її частиною.

Прес-центр
Контакти для ЗМІ:

Підписатись на розсилку банку

 • Контакти

  65059, Одеса, вул. Краснова, 6/1, Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк «Південний»

  email: 307030@pivdenny.ua

  тел.: 0 800 30 70 30

 • Реквізити

  Код ЄДРПОУ 20953647

  Кореспондентський рахунок
  в Національному банку України (IBAN):
  UA123000010000032002103901026

  Код банку 300001, S.W.I.F.T. PIVDUA22

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).