Банк «Південний»

Сьогодні банк «Південний» є одним з найбільших комерційних банків з українським капіталом на вітчизняному фінансовому ринку. Банк входить до топ-15 фінустанов України та є другим серед українських недержавних (приватних) банків за обсягом активів згідно з даними Національного банку України.

Банк «Південний»

Стабільно демонструє позитивну динаміку зростання ключових фінансових показників. За результатами дев'яти місяців 2020 року фінустанова отримала чистий прибуток 257 млн грн, що на 5,3 % вище, ніж за аналогічний період минулого року.

Історія банку

Стратегія розвитку

Бездоганна репутація, яку банк здобув за вже понад 25 років роботи – результат поєднання довіри клієнтів, професіоналізму співробітників, а також націленості на розвиток і намагання втілювати найкращий сучасний банківський досвід керівництва і акціонерів. Головний принцип нашої роботи – максимум вигід для клієнта у поєднанні з простотою сервісів. 

Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб по всій території України через регіональну мережу, яка станом на на кінець липня 2020 року нараховувала 102 відділення у 18 регіонах України.

Напередодні 25-річчя банк презентував оновлений логотип і новий корпоративний стиль, які покликані надати іміджу банку сучасних рис і відобразити зміни, що відбуваються у фінансовій установі.

Проект ребрендингу є логічним продовженням масштабної програми трансформації, яка дозволить підвищити рівень сервісу, якість банківських продуктів, а також зміцнити позиції банку в роздрібному сегменті та сегменті МСБ.

«Протягом 25 років успішної роботи на ринку банк «Південний» завжди гідно приймав виклики часуМи вибороли лідерські позиції в корпоративному секторі і тепер активно зростаємо в роздрібному секторі та МСБ. З початку 2018 року в банку реалізується комплексна програма змін, яка забезпечить виконання поставлених цілей. Ми прагнемо стати для українців найкомфортнішим вітчизняним банком».

 – зазначає Алла Ванецьянц, голова правління банку «Південний».

Правління

 • Ванецьянц Алла Юріївна-Банк Пивденный
  Ванецьянц Алла Юріївна

  Голова Правління Банку

 • Буц Ірина Георгіївна-Банк Пивденный
  Буц Ірина Георгіївна

  Заступник Голови Правління Банку, член Правління

 • Цимбал Максим Петрович-Банк Пивденный
  Цимбал Максим Петрович

  Заступник Голови Правління Банку, член Правління

 • Ковальонок Людмила Володимирівна-Банк Пивденный
  Ковальонок Людмила Володимирівна

  Головний бухгалтер Банку, член Правління

 • Гавлицький Володимир Ілліч-Банк Пивденный
  Гавлицький Володимир Ілліч

  Директор Департаменту комплаєнс, член Правління

 • Нетребко Олена Анатоліївна-Банк Пивденный
  Нетребко Олена Анатоліївна

  Заступник Голови Правління Банку, член Правління

 • Матюшенко Олександр Миколайович-Банк Пивденный
  Матюшенко Олександр Миколайович

  Директор Департаменту корпоративного бізнесу, член Правління

Кар'єра

Наша команда — наш головний актив, тому ми всебічно розвиваємо можливості наших співробітників і віримо в їхній професіоналізм.

Для нас успіх — це перемога всієї команди, тому ми створюємо всі умови для того, щоб кожен співробітник відчував себе її частиною.

Прес-центр
Контакти для ЗМІ:

Підписатись на розсилку банку

 • Контакти

  65059, Одеса, вул. Краснова, 6/1, Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк «Південний»

  email: 307030@pivdenny.ua

  тел.: 0 800 30 70 30

 • Реквізити

  Код ЄДРПОУ 20953647

  Кореспондентський рахунок
  в Національному банку України (IBAN):
  UA123000010000032002103901026

  Код банку 300001, S.W.I.F.T. PIVDUA22

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).