Банк «Південний»

Сьогодні банк «Південний» є одним з найбільших комерційних банків з українським капіталом на вітчизняному фінансовому ринку. Банк входить до топ-15 фінустанов України та є третім серед українських недержавних (приватних) банків за обсягом активів згідно з даними Національного банку України.

Банк «Південний» – один із лідерів фінансового ринку України, вже 30 років є надійним фінансовим партнером для середнього і корпоративного бізнесу, а також приватних клієнтів.

Банк посідає третє місце в системі та входить до групи найбільших банків з приватним українським капіталом за розміром активів. За визначенням Національного банку України, «Південний» п’ятий рік поспіль входить до категорії системно важливих банків.

Банк спеціалізується на обслуговуванні клієнтів у сегменті великого та середнього корпоративного бізнесу і фокусується на продуктах фінансування, комплексного обслуговування зовнішньоекономічної діяльності та ефективних рішеннях для управління грошовими коштами підприємств та їх власників.

У 2023 році увійшов до п’ятірки банків-лідерів із найліпшими кредитними умовами за версією Delo.ua та журналу «Топ-100. Рейтинги найбільших».

 «Південний» представлений в 18 областях України, регіональна мережа нараховує 49 відділень.

Історія банку

Правління

 • Ванецьянц Алла Юріївна-Банк Пивденный
  Ванецьянц Алла Юріївна

  Голова Правління Банку

 • Цимбал Максим Петрович-Банк Пивденный
  Цимбал Максим Петрович

  Заступник Голови Правління Банку

 • Чичкаленко Дмитро Петрович-Банк Пивденный
  Чичкаленко Дмитро Петрович

  Заступник Голови Правління Банку

 • Гавлицький Володимир Ілліч-Банк Пивденный
  Гавлицький Володимир Ілліч

  Заступник Голови Правління Банку

 • Нетребко Олена Анатоліївна-Банк Пивденный
  Нетребко Олена Анатоліївна

  Заступник Голови Правління Банку

Кар'єра

Наша команда — наш головний актив, тому ми всебічно розвиваємо можливості наших співробітників і віримо в їхній професіоналізм.

Для нас успіх — це перемога всієї команди, тому ми створюємо всі умови для того, щоб кожен співробітник відчував себе її частиною.

Прес-центр
Контакти для ЗМІ:

Підписатись на розсилку банку

 • Контакти

  65059, Одеса, вул. Краснова, 6/1, Публічне акціонерне товариство Акціонерний банк «Південний»

  email: 307030@pivdenny.ua

  тел.: 0 800 30 70 30

 • Реквізити

  Код ЄДРПОУ 20953647

  Кореспондентський рахунок
  в Національному банку України (IBAN):
  UA123000010000032002103901026

  Код банку 300001, S.W.I.F.T. PIVDUA22

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).