Інформація про функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб

ГАРЯЧА ЛІНІЯ: 0-800-105-800, 044-333-36-55*
(*згідно з тарифами вашого оператора зв’язку)
АДРЕСА: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17
Сайт: 
http://www.fg.gov.ua/
Для вкладників:
Інформація щодо умов гарантування вкладів
Умови, за яких Фонд не відшкодовує кошти
Закон України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»
Кошти, що гарантуються Фондом

Згідно із Законом України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" Банк ПІВДЕННИЙ є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами:

З 13 квітня 2022 року, дня набрання чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення стабільності системи гарантування вкладів фізичних осіб», ПРОТЯГОМ ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ ТА ТРЬОХ МІСЯЦІВ З ДНЯ ЙОГО ПРИПИНЕННЯ ЧИ СКАСУВАННЯ ФОНД ВІДШКОДОВУЄ КОЖНОМУ ВКЛАДНИКУ БАНКУ КОШТИ В ПОВНОМУ РОЗМІРІ ВКЛАДУ, ВКЛЮЧАЮЧИ ВІДСОТКИ, НАРАХОВАНІ СТАНОМ НА КІНЕЦЬ ДНЯ, ЩО ПЕРЕДУЄ ДНЮ ПОЧАТКУ ВИВЕДЕННЯ БАНКУ З РИНКУ.

Після завершення тримісячного періоду з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні Фонд гарантуватиме відшкодовування коштів в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 600 тисяч гривень, незалежно від кількості рахунків в одному банку.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб є державною спеціалізованою установою, його основною метою є гарантування вкладів фізичних осіб.

Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом. Фонд відшкодовує кошти в розмірі вкладу, включаючи відсотки, станом на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, встановленого на цей день, незалежно від кількості вкладів в одному банку.

Також Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розробив інформаційні брошури під назвами: «Гарантування вкладів фізичних осіб» та «Питання та відповіді про гарантування вкладів фізичних осіб».

Дані інформаційні брошури покликані підвищити рівень обізнаності громадян про гарантування вкладів у банках, що сприятиме зміцненню довіри вкладників до банків та стимулюватиме залучення коштів у банківську систему України.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).