Система гарантування вкладів фізичних осіб

ГАРЯЧА ЛІНІЯ: 0-800-308-108, 044-333-36-55*
(*згідно з тарифами вашого оператора зв’язку)
АДРЕСА: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17
Розмір гарантованої суми відшкодування — 200 000 грн
Сайт: 
http://www.fg.gov.ua/
Для вкладників: Інформація щодо умов гарантування вкладів

Згідно із Законом України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" Банк ПІВДЕННИЙ є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб є державною спеціалізованою установою, його основною метою є гарантування вкладів фізичних осіб. Місце розташування Фонду – м. Київ.

Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом. Фонд відшкодовує кошти в розмірі вкладу, включаючи відсотки, станом на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, встановленого на цей день, незалежно від кількості вкладів в одному банку. Сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може бути меншою 200000 гривень (якщо інше не встановлено статтею 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», офіційна сторінка Фонду в мережі Інтернет, де визначена сума граничного розміру відшкодування Фондом).  Адміністративна рада Фонду не має права приймати рішення про зменшення граничної суми відшкодування коштів за вкладами.

Також Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розробив інформаційні брошури під назвами: «Гарантування вкладів фізичних осіб» та «Питання та відповіді про гарантування вкладів фізичних осіб».

Дані інформаційні брошури покликані підвищити рівень обізнаності громадян про гарантування вкладів у банках, що сприятиме зміцненню довіри вкладників до банків та стимулюватиме залучення коштів у банківську систему України.