Інші послуги

Банк йде в ногу з часом, і ми робимо більше для наших клієнтів, тому хочемо оточити їх максимальною турботою і дати їм те, що потрібно, з кращим сервісом.

Мобільний банкінг Pivdenny Online

Здійснюйте перекази, купуйте та продавайте валюту, поповнюйте мобільний. Керуйте фінансами легко у новому мобільному застосунку банку «Південний»!

Індивідуальні банківські сейфи

Оберіть оптимальний розмір сейфів для безпечного та конфіденційного зберігання коштів, документів, ювелірних прикрас, виробів із дорогоцінних металів, цінних паперів, творів мистецтва та інших предметів на потрібний строк.

Інтернет-банкінг «Південний MyBank»

Керуйте власними фінансами, здійснюйте платежі та контролюйте витрати будь-де та будь-коли в режимі 24/7!

Чат-бот

Онлайн-підтримка 24/7 у вашому улюбленому месенджері на будь-якому девайсі

Apple Pay

Відтепер ваш iPhone – не тільки улюблений гаджет, але і платіжний інструмент! Сплачуйте зручно та безпечно з Apple Pay та банком «Південний»!

Google Pay

Платіжна картка завжди у вашому смартфоні.

Страхування

Захистіть себе від небажаних подій

Депозитарна діяльність

Працівники банку готові надати професійні консультації з урахуванням потреб клієнта та запропонувати оптимальні рішення щодо збереження активів в цінних паперах.

Купівля банківських металів

Швидкий та вигідний спосіб продати золоті злитки та інвестиційні монети НБУ

Сервіс BankID для фізичних осіб

Електронна ідентифікація фізичних осіб в українських банках для отримання адміністративних та інших послуг у мережі Інтернет.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).