Банк Південний – корпоративному бізнесу

Банк йде в ногу з часом, і ми намагаємося зробити більше для наших клієнтів, тому хочемо оточити їх максимальною турботою і дати те, що потрібно, з найкращим сервісом

Управління розрахунками

Банк «Південний» працює з корпоративними клієнтами на основі індивідуального підходу. Під час розглядання кожного окремого проєкту ми беремо до уваги побажання кожного клієнта та пропонуємо продукти з урахуванням планів розвитку бізнесу. Мета нашої команди – надання послуг найвищої якості.

Валютні операції

Банк «Південний» має значний досвід роботи із корпоративними клієнтами у здійсненні операцій з купівлі, продажу валюти та конверсійних операцій. Фахівці банку надають клієнтам професійну інформаційну та консультаційну підтримку, допомагають у супроводженні валютних операцій та залучених кредитів від нерезидентів.

Кредитування

Банк «Південний» пропонує підприємствам низку кредитних програм: для фінансування поточної діяльності, інвестицій у розвиток бізнесу, у тому числі рефінансування вже понесених інвестиційних витрат, придбання обладнання, спецтехніки, транспортних засобів, а також спеціальні програми для аграріїв.

Депозити

Банк «Південний» пропонує ефективні та надійні інструменти для зберігання та отримання додаткового прибутку з тимчасово вільних коштів. Ви можете оформити депозитний рахунок у гривнях, доларах США чи євро зі зручними варіантами нарахування і виплати відсотків, навіть якщо ви не клієнт банку.

Документарні операції

Банк «Південний» працює з корпоративними клієнтами на основі індивідуального підходу під час розглядання кожного окремого проєкту; бере до уваги побажання кожного клієнта та пропонує продукти з урахуванням планів розвитку бізнесу. Мета нашої команди – надання послуг найвищої якості.

Галузеві рішення

Банк «Південний» вже понад 25 років працює на вітчизняному ринку. Наші фахівці – справжні професіонали, які мають багаторічний досвід взаємовигідної співпраці з компаніями різних форм власності та працюють в усіх галузях економіки.

Інше

Операції з цінними паперами. Стати партнером банку. Тарифи корпоративних клієнтів.

Підписатися на розсилку банку