Банк Південний – малому та середньому бізнесу

Понад 25 років банк «Південний» надає клієнтам фінансові послуги. Наші фахівці — справжні професіонали, які мають багаторічний досвід співпраці із підприємствами різних форм власності та працюють у всіх сферах економіки.

Галузеві рішення

Сьогодні ми пропонуємо низку спеціальних банківських рішень, які враховують специфіку різних типів бізнесу та здатні допомогти нашим клієнтам зростати, розширювати обсяги та уникати ризиків, пов’язаних із недостатністю фінансування на нові проекти.

Щоденні операції

Ми надаємо підтримку вашим мріям та завжди працюємо задля того аби забезпечити нашим клієнтам комфортне, безпечне та вигідне банківське обслуговування.

Фінансування

Банк «Південний» пропонує підприємствам низку кредитних програм: для фінансування поточної діяльності, інвестицій у розвиток бізнесу, у тому числі рефінансування вже понесених інвестиційних витрат, придбання обладнання, спецтехніки, транспортних засобів, а також спеціальні програми для аграріїв. Банк пропонує індивідуальний підхід до розгляду кожного окремого проекту та гарантує врахування побажань і можливостей кожного клієнта.

Депозити

Банк «Південний» пропонує ефективні та надійні інструменти для зберігання та отримання додаткового прибутку з тимчасово вільних коштів.

Партнерські програми

Разом із провідними компаніями банк «Південний» пропонує низку партнерських програм фінансування, які дають можливість придбати нову сільськогосподарську техніку та обладнання, насіння, добрива і засоби захисту рослин на спеціальних вигідних умовах.
«Клієнт-Банк»-Банк Пивденный
«Клієнт-Банк»
Комплексне дистанційне банківське обслуговування

Підписатися на розсилку банку