Депозити

Депозит у банку «Південний» — це індивідуальний підхід до кожного клієнта, вигідні процентні ставки та надійне збільшення вашого прибутку. Оформлюйте просто у застосунку Pivdenny Online

Заявка на депозит
Залиште заявку, і наші менеджери зв'яжуться з вами якнайшвидше
Розрахунок доходу за депозитом

Тут ви можете підібрати найоптимальніші для себе умови і побачити суму накопичень (на прикладі депозита «Прибутковий плюс»)

Сума вкладу

Строк вкладу

3 міс.

Виплата
За цей період я накопичу:
337 UAH
Сума вкладу: 10,000 UAH
Строк вкладу: 3 міс.
Ставка: null -
Ви отримаєте: 337 UAH

Дані розрахунки отриманого доходу є орієнтовними (і без урахування податків). 

Вклад «Прибутковий Плюс Online»

Вигідно відкривайте депозит онлайн у гривнях, доларах або євро

Вклад «Прибутковий плюс»

Збережемо ваші кошти з вигодою!
- поповнення вкладу від строку 6 місяців – протягом перших 3-х місяців дії договору
- строк вкладу – від 3-х місяців

Вклад «Преміум»

Депозитна програма передбачає вкладення коштів на фіксований строк і отримання максимального доходу з виплатою процентів щомісячно.

Вклад «Мобільний депозит»

Безстроковий вклад із найбільшими можливостями для ваших коштів
– поповнюйте та знімайте кошти без втрати процентів;
– поповнення — без обмежень;
– виплата процентів – щомісячно.

Вклад «Заставний поточний»

Депозит для забезпечення кредиту та гарантії
– забезпечить можливість отримання кредиту та гарантії для юридичної особи або ФОП;
– строк дії — від 1 до 450 днів;
– дострокове розірвання без штрафних санкцій.

Вклад «Заставний строковий»

Депозит для клієнтів–фізичних осіб, який оформлюється виключно в якості забезпечення за кредитом та гарантією юридичної особи або фізичної особи–підприємця. Повернення вкладу – лише по закінченню строку дії договору.

Відкривайте депозити у Pivdenny Online

Отримувати вигоду від власних коштів тепер легко, як ніколи – в декілька дотиків просто з вашого смартфона.

Детальніше про застосунок

Відкривайте депозити у Pivdenny Online-Банк Пивденный
Гарантії-Банк Пивденный
Гарантії
Більш ніж двадцятирічний досвід роботи банку «Південний» на фінансовому ринку, високий професіоналізм керівництва і співробітників, а також постійна участь з 1999 року у Фонді гарантування вкладів — три стовпи довіри наших вкладників.

Питання та відповіді

Можливі наслідки для клієнта в разі користування вкладами/поточними рахунками фізичних осіб:

Збільшення розміру податку на доходи фізичних осіб та військового збору від доходів, отриманих від вкладних (депозитних) операцій.

З 13 квітня 2022 року, дня набрання чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення стабільності системи гарантування вкладів фізичних осіб», ПРОТЯГОМ ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ ТА ТРЬОХ МІСЯЦІВ З ДНЯ ЙОГО ПРИПИНЕННЯ ЧИ СКАСУВАННЯ ФОНД ВІДШКОДОВУЄ КОЖНОМУ ВКЛАДНИКУ БАНКУ КОШТИ В ПОВНОМУ РОЗМІРІ ВКЛАДУ, ВКЛЮЧАЮЧИ ВІДСОТКИ, НАРАХОВАНІ СТАНОМ НА КІНЕЦЬ ДНЯ, ЩО ПЕРЕДУЄ ДНЮ ПОЧАТКУ ВИВЕДЕННЯ БАНКУ З РИНКУ.

Після завершення тримісячного періоду з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні фонд гарантуватиме відшкодовування коштів у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення фондом банку з ринку, але не більш ніж 600 тисяч гривень, незалежно від кількості рахунків в одному банку.

У разі несвоєчасного звернення клієнта до банку щодо повернення грошових коштів, залучених за договором банківського вкладу (депозиту)  cума вкладу з нарахованими відсотками буде виплачена на поточний рахунок вказаний в договорі на розміщення вкладу, якщо інше не встановлено договором.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).