Депозит для забезпечення кредиту

Вклад «Заставний поточний»

Депозит для клієнтів–фізичних осіб, який оформлюється виключно в якості забезпечення за кредитом та гарантією юридичної особи або фізичної особи–підприємця. 

Умови розміщення
Мінімальна сума вкладу
50 000 грн / 1 500,00 дол. США / 1 000,00 євро
Поповнення вкладу
- для вкладів строком до 93 днів – протягом всього строку; - для вкладів строком від 93 днів — протягом перших 93 днів.
Автоматична пролонгація
не передбачена
Виплата процентів
щомісяця
Можливість дострокового повернення
передбачено, без штрафних санкцій

Діапазон процентних ставок

Процентна ставка – затверджується рішеннями кредитних комітетів усіх рівнів, але в межах діапазону ставок, встановлених КУАП для вкладу «Заставний поточний».

​Валюта

Процентна ставка для строку, %

від 1 до 450 днів

гривня

4,00 — 12,00

долар США

0,01 — 0,60

євро

0,001 — 0,01

Можливі наслідки для клієнта в разі користування вкладами/поточними рахунками фізичних осіб

Збільшення розміру податку на доходи фізичних осіб та військового збору від доходів, отриманих від вкладних (депозитних) операцій.

Віднесення банківської установи до категорії неплатоспроможних за рішенням Національного банку України. Відшкодування коштів клієнту Фондом гарантування вкладів фізичних осіб у розмірі вкладу, включаючи нараховані проценти станом на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку. Вклади в іноземній валюті перераховуються в національну валюту України за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком України до іноземних валют на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку.

У разі несвоєчасного звернення клієнта до банку щодо повернення грошових коштів, залучених за договором банківського вкладу (депозиту)  cума вкладу з нарахованими відсотками буде виплачена на поточний рахунок вказаний в договорі на розміщення вкладу, якщо інше не встановлено договором.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).

Відправити заявку
Залиште ваші контакти, і співробітник банку вже буде чекати вас з підготовленими документами без черги.

Як оформити депозит?

  • Замовити онлайн

    Залишіть заявку, і наш менеджер зателефонує вам та призначить зустріч у відділенні.

  • Завітати до відділення

    Оберіть відділення та завітайте у зручний для вас час.

Гарантії-Банк Пивденный
Гарантії
Більш ніж двадцятирічний досвід роботи банку «Південний» на фінансовому ринку, високий професіоналізм керівництва і співробітників, а також постійна участь з 1999 року у Фонді гарантування вкладів — три стовпи довіри зі сторони наших вкладників.

Питання та відповіді

Вам сподобався продукт?
Ми дбаємо про якість і актуальність наших послуг і продуктів, тому для нас дуже важлива ваша думка.