Картка моряка

Наша перевага — багаторічний досвід комплексного обслуговування підприємств морської галузі.

Картка моряка

Банк «Південний» понад 20 років співпрацює з найбільшими морськими компаніями з різних країн та їхніми представництвами в Україні та має величезний досвід комплексного обслуговування підприємств морської галузі.

Тарифний план «Стартовий» для моряків-Банк ПивденныйТарифний план «Стартовий» для моряків-Банк Пивденный
Тарифний план «Стартовий» для моряків
Тарифний план, рекомендований для рядового плавскладу. Створений для того, щоб щодня забезпечувати своєму власникові зручність у здійсненні будь-яких банківських операцій.
Тарифний план «Престиж» для моряків-Банк ПивденныйТарифний план «Престиж» для моряків-Банк Пивденный
Тарифний план «Престиж» для моряків
Преміальний тарифний план для командного плавскладу. Продукт створений для клієнтів, що віддають перевагу сервісу з особливим пріоритетом.

Переваги тарифних планів для моряків

 • Можливість безкоштовного оформлення платіжної картки.

 • Платіжні картки VISA/Mastercard (на вибір), оснащені чипом і безконтактним носієм. Безпечні розрахунки з Apple PayGoogle Pay.

 • SMS-повідомлення про рух коштів із послугою Mobi-Card.

 • Без сплати комісії за конвертацію.

 • Смарт-прайсинг: можливість не сплачувати щомісячну плату, а також зовнішнє безготівкове поповнення рахунку.
 • Зняття готівки в банкоматах і терміналах банку — безкоштовно.

 • Оформлення банківської довіреності — безкоштовно.

 • Можливість зняття готівки за кордоном без комісії – 1 операція на календарний місяць.

 • Зручний обмін валюти, оплата платежів онлайн в інтернет-банкінгу — підключення безкоштовно.

 • Оформлення додаткових карток — за бажанням.

 • Додаткові послуги (сервіси в аеропорту).

Оберіть тарифний план — комплекс продуктів і послуг залежно від бажаного рівня сервісів та платіжної картки, наприклад:

 • Тарифний план «Стартовий» — це тарифний план, рекомендований для рядового плавскладу.

     Включено  смарт-прайсинг — можливість не сплачувати:
- щомісячну плату, при розрахунках карткою в торгово-сервісній мережі та мережі Інтернет на суму від 2 000 грн протягом кожного розрахункового періоду користування тарифним планом;
- зовнішнє безготівкове поповнення рахунку, при розрахунках карткою в торгово-сервісній мережі та мережі Інтернет на суму від 20 000 грн протягом кожного розрахункового періоду користування тарифним планом.

 • Тарифний план «Престиж» — це ідеальний тарифний план, який надає додаткові сервіси з особливим пріоритетом для заможних і вимогливих клієнтів.

     Включено  смарт-прайсинг — можливість не сплачувати:
- щомісячну плату, при розрахунках карткою в торгово-сервісній мережі та мережі Інтернет на суму від 10 000 грн протягом кожного розрахункового періоду користування тарифним планом;
- зовнішнє безготівкове поповнення рахунку, при розрахунках карткою в торгово-сервісній мережі та мережі Інтернет на суму від 25 000 грн протягом кожного розрахункового періоду користування тарифним планом.

 • Тарифний план «Безмеж» — це преміальний тарифний план для командного плавскладу. Продукт створений для клієнтів, які звикли до комфортних і якісних подорожей, отримання позитивного досвіду на кожному етапі життя.

     Включено  смарт-прайсинг — можливість не сплачувати:
- щомісячну плату, при розрахунках карткою в торгово-сервісній мережі та мережі Інтернет на суму від 15 000 грн протягом кожного розрахункового періоду користування тарифним планом або щоденному залишку на основному рахунку на суму від 75 000 грн;
- зовнішнє безготівкове поповнення рахунку, при розрахунках карткою в торгово-сервісній мережі та мережі Інтернет на суму від 35 000 грн протягом кожного розрахункового періоду користування тарифним планом.

 • Тарифний план «Еліт» — це преміальний тарифний план для командного плавскладу. Продукт, який надає елітний сервіс і унікальні привілеї в будь-який час у будь-якому куточку світу для найбільш вимогливих клієнтів.

     Включено  смарт-прайсинг — можливість не сплачувати:
- щомісячну плату, при розрахунках карткою в торгово-сервісній мережі та мережі Інтернет на суму від 30 000 грн протягом кожного розрахункового періоду користування тарифним планом або щоденному залишку на на основному рахунку на суму від 150 000 грн;
- зовнішнє безготівкове поповнення рахунку, при розрахунках карткою в торгово-сервісній мережі та мережі Інтернет на суму від 50 000 грн протягом кожного розрахункового періоду користування тарифним планом.

Вирушаючи в рейс, скористайтеся нашою підтримкою!

Як оформити картку?

 • Завітати до відділення

  Оберіть відділення та завітайте у зручний для вас час.

Клієнт має право відмовитись від Заяви-договору про надання послуг (якщо це передбачено чинним законодавством України) та достроково розірвати цей Договір та закрити рахунки на підставі письмової заяви (крім випадків, коли дострокове закриття рахунків/відмова/розірвання договору заборонене чинним законодавством), за умови відсутності заборгованості перед Банком, діючих Заяв-договорів/Договорів та повернення на вимогу Банку всіх платіжних карток, у тому числі оформлених довіреним особам Клієнта. Цей Договір вважається розірваним у день закриття всіх рахунків і повного виконання зобов'язань за цим Договором.

Можливі наслідки для клієнта в разі користування платіжними картками

При оформленні та обслуговуванні тарифних планів із відкриттям поточних рахунків із використанням електронних платіжних засобів – платіжних карток, здійсненні платіжних операцій з картками щодо списання або зарахування коштів можуть виникати комісії як з боку банку-емітента картки, так і з боку інших банків з урахуванням витрат, пов’язаних із тарифами інших банківських установ України. Ознайомитись з тарифами банку «Південний»

У разі невиконання клієнтом обов’язків за Договором комплексного банківського обслуговування фізичних осіб та/або додатків до нього призупинити розрахунки за карткою (заблокувати) та/або визнати її недійсною до моменту усунення зазначених порушень, а також вимагати дострокового виконання боргових зобов'язань у цілому або у визначеній банком частці, у тому числі шляхом договірного списання сум повернення заборгованості за рахунок коштів на інших рахунках клієнта в банку, а також передати інформацію про заборгованість до кредитного бюро/Кредитного реєстру Національного банку України щодо негативної кредитної історії, що може враховуватися банком під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому, звернутись до судових органів у порядку, визначеному законодавством України. Детальніше

Ризик шахрайства, пов’язаного з несанкціонованим використанням даних картки або клієнта. Детальніше

Ризик, пов'язаний із небезпечними розрахунками карткою у мережі Інтернет. Детальніше

Ризик, пов'язаний із невиконанням правил користування банкоматом. Детальніше

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).