Платежі та перекази

Вам необхідно оплатити рахунки за житлово-комунальні послуги, навчання, товари, послуги мобільного зв’язку тощо? Бажаєте перерахувати кошти на користь іншої особи або очікуєте переказ від близьких? Банк «Південний» пропонує широкий вибір зручних, швидких та безпечних способів здійснення платежів і переказів, а також оплати рахунків і перерахування коштів.

Відправити чи отримати кошти в банку «Південний» — це швидко, легко та надійно!

Скористайтеся будь-яким зручним саме для вас видом грошових переказів: із відкриттям чи без відкриття рахунку, в національній чи іноземній валюті, на користь фізичних чи юридичних осіб, за кордон чи в межах України.

Переказ грошей з картки на картку

Для здійснення переказу необхідно знати лише номер картки отримувача.

Переказ коштів з-за кордону

Переказ з карток банків Європи та СНД на картку будь-якого банку України

Всі системи грошових переказів

Міжнародні грошові перекази дозволяють здійснювати пересилання грошових коштів в будь-яку точку світу швидким і безпечним способом.

Комунальні та інші платежі

Швидко, зручно та надійно — комунальні та будь-які інші платежі в касах відділень, терміналах самообслуговування «Платон» та за допомогою інтернет-банкінгу «Південний MyBank».

Рахунки без карток

– Готівкові операції (видача та зарахування).
– Розрахунки (в готівковій та безготівковій формах).
– Вхідні та вихідні перекази (в гривні та іноземній валюті);
– Конвертація іноземної валюти на Міжбанківському валютному ринку України.
– Купівля або продаж іноземної валюти на Міжбанківському валютному ринку України.
– Інші операції.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).