Пакети для отримувачів пенсій та соціальної допомоги

Ми дбаємо про наших клієнтів!

Для отримувачів пенсій та соціальної допомоги

Відкриваючи пенсійну або соціальну картку в банку «Південний», ви отримуєте гарантію своєчасного та безкоштовного зарахуванням пенсії або виплати на рахунок, а також можливість користування кредитами, депозитами та іншими продуктами банку, які розроблені спеціально для вас.

Тарифний план «Стартовий» для отримання пенсії та соціальної допомоги-Банк ПивденныйТарифний план «Стартовий» для отримання пенсії та соціальної допомоги-Банк Пивденный
Тарифний план «Стартовий» для отримання пенсії та соціальної допомоги
Для клієнтів, яким потрібні тільки базові банківські функції.
Пакет послуг «Стартовий» для студентів-Банк ПивденныйПакет послуг «Стартовий» для студентів-Банк Пивденный
Пакет послуг «Стартовий» для студентів
Своєчасне отримання стипендії.

Пакет послуг «Стартовий»

Для клієнтів, яким потрібні тільки базові банківські функції

Найпростіший і найдоступніший продукт для клієнтів-пенсіонерів та одержувачів соціальних виплат, які тільки починають отримувати досвід користування банківськими послугами.

Особливості та переваги пакета «Стартовий»:

 • Безкоштовне відкриття рахунку та видача картки VISA Classic/Mastercard World.
 • Поточний рахунок у національній валюті.
 • Безкоштовне зарахування пенсії/соціальної допомоги.
 • Можливість отримання грошових коштів у будь-який зручний час у мережі відділень або банкоматів по всій території України без комісії. 
 • Можливість оформлення додаткових карток на довірених осіб.
 • Можливість поповнення картки власними коштами.
 • Можливість користуватися карткою за кордоном.
 • Безкоштовне здійснення розрахунків карткою в торгово-сервісній мережі.
 • Комісія за щомісячне обслуговування пакета відсутня.
 • Активний доступ до системи «Південний MyBank» (web і мобільний банкінг) для здійснення операцій за карткою — безкоштовно. 
 • Можливість безкоштовно здійснювати оплату комунальних платежів у кіосках самообслуговування банку.

Пакет послуг «Престиж»

Пакет створений для клієнтів, які звикли до зручного банківського сервісу та широкого спектра сучасних послуг. Пакетом передбачено випуск карток класу Platinum, держателі яких отримують додаткові переваги та привілеї.

Ми дбаємо про наших клієнтів!

Пенсійно-соціальні картки призначені для зарахування пенсій та соціальної допомоги, за такими рахунками банк «Південний» встановлює підвищену процентну ставку на залишок грошових коштів.

Особливості та переваги пакета «Престиж»:

 • Відкриття рахунку та видача картки Mastercard/VISA класу Platinum (із чипом і безконтактною технологією).
 • Поточний рахунок у національній валюті.
 • Безкоштовне зарахування пенсії/соціальної допомоги.
 • Можливість отримання грошових коштів у будь-який зручний час у мережі відділень або банкоматів по всій території України без комісії.
 • Можливість оформлення додаткових карток на довірених осіб.
 • Можливість поповнення картки власними коштами.
 • Можливість користуватися карткою за кордоном.
 • Безкоштовне здійснення розрахунків карткою в торгово-сервісній мережі.
 • Послуга SMS-інформування про рух коштів – безкоштовно.
 • Активний доступ до системи «Південний MyBank» (web і мобільний банкінг) для здійснення операцій за карткою — безкоштовно. 
 • Можливість безкоштовно здійснювати оплату комунальних платежів у кіосках самообслуговування банку.
 • Комісія за щомісячне обслуговування пакета «Престиж» — 100 грн.

Увага! Ви можете користуватися пакетом без комісії за умови здійснення розрахунків карткою в торгово-сервісній мережі та мережі Інтернет на суму від 10 000 грн протягом кожного розрахункового періоду.

Додаткові послуги пакета «Престиж»:

 • Оформлення поліса туристичного страхування для виїзду за кордон (страхова сума 30 000 EUR) — згідно з тарифами банку;
 • Сервіси в аеропорту

Як оформити картку?

 • Завітати до відділення

  Оберіть відділення та завітайте у зручний для вас час.

Клієнт має право відмовитись від Заяви-договору про надання послуг (якщо це передбачено чинним законодавством України) та достроково розірвати цей Договір та закрити рахунки на підставі письмової заяви (крім випадків, коли дострокове закриття рахунків/відмова/розірвання договору заборонене чинним законодавством), за умови відсутності заборгованості перед Банком, діючих Заяв-договорів/Договорів та повернення на вимогу Банку всіх платіжних карток, у тому числі оформлених довіреним особам Клієнта. Цей Договір вважається розірваним у день закриття всіх рахунків і повного виконання зобов'язань за цим Договором.

Можливі наслідки для клієнта в разі користування платіжними картками

При оформленні та обслуговуванні пакетів послуг із відкриттям поточних рахунків із використанням електронних платіжних засобів – платіжних карток, здійсненні платіжних операцій з картками щодо списання або зарахування коштів можуть виникати комісії як з боку банку-емітента картки, так і з боку інших банків з урахуванням витрат, пов’язаних із тарифами інших банківських установ України. Ознайомитись з тарифами банку «Південний»

У разі невиконання клієнтом обов’язків за Договором комплексного банківського обслуговування фізичних осіб та/або додатків до нього призупинити розрахунки за карткою (заблокувати) та/або визнати її недійсною до моменту усунення зазначених порушень, а також вимагати дострокового виконання боргових зобов'язань у цілому або у визначеній банком частці, у тому числі шляхом договірного списання сум повернення заборгованості за рахунок коштів на інших рахунках клієнта в банку, а також передати інформацію про заборгованість до кредитного бюро/Кредитного реєстру Національного банку України щодо негативної кредитної історії, що може враховуватися банком під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому, звернутись до судових органів у порядку, визначеному законодавством України. Детальніше

Ризик шахрайства, пов’язаного з несанкціонованим використанням даних картки або клієнта. Детальніше

Ризик, пов'язаний із небезпечними розрахунками карткою у мережі Інтернет. Детальніше

Ризик, пов'язаний із невиконанням правил користування банкоматом. Детальніше

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).