BankID — швидкий та безпечний спосіб електронної ідентифікації та верифікації фізичних осіб в українських банках для отримання адміністративних та інших послуг у мережі Інтернет

Сервіс BankID для фізичних осіб

Набридло стояти в черзі за довідкою для отримання послуг у державних органах чи приватних компаніях? Пройдіть верифікацію за допомогою BankID та отримайте потрібні послуги миттєво.

Переваги:

 • Зручність

  Зручність проходження верифікації.

 • Безпека

  Безпека зберігання і передачі інформації.

 • Економія часу

  Економія часу при оформленні документів.

Як це працює?

Щоб надати громадянину, скажімо, довідку, потрібно переконатися в тому, що це дійсно він. Якщо громадянин обирає верифікацію за допомогою BankID, він вводить логін/пароль свого інтернет-банкінгу та проходить другий етап авторизації (наприклад, введення SMS-пароля) — таким чином він підтверджує свою особу.

Переваги BankID:

 • Зручність проходження верифікації та передачі ідентифікаційних даних — немає необхідності повторно вводити дані, оскільки вони вже є в банку.
 • Безпека зберігання і передачі інформації — для обслуговування клієнтів у системі інтернет-банкінгу «Південний MyBank» використовує сучасні технології збереження даних клієнтів.
 • Економія часу — не потрібно отримувати сертифікат електронного цифрового підпису (ЕЦП), немає необхідності стояти у чергах для отримання документів.

BankID для клієнтів банку «Південний»

 • Обрати на сайті, що надає необхідні послуги, пункт Увійти за допомогою BankID.
 • Зі списку запропонованих банків за посиланням обрати банк «Південний», пройти  авторизацію (ввести логін і пароль для входу в інтернет-банкінг «Південний MyBank») та погодитися з передачею зазначених ідентифікаційних даних, що зберігаються в базі даних банку.
 • За необхідності — заповнити форму запиту на отримання інформації.
 • Банк передає сайту необхідну інформацію (наприклад, П. І. Б., серію та номер паспорта).
 • Користувач передає або отримує запитувану інформацію на свою електронну адресу.

Детальніше про BankID НБУ

Приклади сайтів, на яких в даний момент можлива ідентифікація:

Як скористатись?

 • Південний MyBank

  Зареєструйтесь у системі «Південний MyBank» та оформлюйте послуги автоматично.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).

Можливі наслідки користування сервісом BankID

Оскільки робота сервісу базується на авторизації в інтернет-банкінгу «Південний MyBank», то отримання доступу до облікового запису сторонніми особами, а також заволодіння ними мобільним пристроєм чи крадіжка мобільного номера (SIM-картки) дадуть змогу зловмисникам скористатися сервісом (пройти авторизацію) на сайтах надання послуг, що у свою чергу може призвести до розкриття персональних даних клієнта та/або до фінансових втрат/шахрайства (наприклад, незаконного оформлення кредиту в мікрофінансових організаціях тощо).