Депозити для малого та середнього бізнесу

Банк «Південний» пропонує ефективні та надійні інструменти для зберігання та отримання додаткового прибутку з тимчасово вільних коштів.

Ви можете оформити депозитний рахунок у гривнях, доларах США чи євро зі зручними варіантами нарахування і виплати відсотків, навіть якщо ви не є клієнтом банку «Південний».

Депозит «Класичний»

Максимальний дохід за фіксований строк.

Депозит «Комфортний»

Депозит зі строком від 4 днів із можливістю часткового або повного зменшення суми вкладу.

Депозит «Класичний онлайн»

Оформлення депозиту за допомогою «Клієнт-Банку».

Депозитна лінія

Один депозитний рахунок з необмеженої кількістю строкових вкладів.

Порівняйте різні види вкладів і виберіть той, що максимально задовольняє ваші потреби.

Додаткова інформація для підприємців – фізичних осіб:

Банк «Південний» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 016 від 16.10.2012 р.).

Починаючи з 1 січня 2017 року, Фонд гарантування вкладів відшкодовує кошти за вкладами фізичних осіб – підприємців, незалежно від дня відкриття рахунку.

Звертаємо увагу клієнтів, що відповідно до Закону України № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року, починаючи з 01.01.2017 р. для доходів фізичних осіб підприємців у вигляді нарахованих процентів на депозитний (поточний, картковий) рахунок застосовується ставка ПДФО та утримується військовий збір.

Звертаємо увагу клієнтів, що основна сума банківського вкладу (сума, розміщена відповідно до договору банківського вкладу) не оподатковується.