Щоденні операції

Понад 25 років банк «Південний» надає клієнтам фінансові послуги. Наші фахівці — справжні професіонали, які мають багаторічний досвід співпраці із підприємствами різних форм власності та працюють у всіх сферах економіки.
Банк «Південний» пропонує комплексне обслуговування у вигляді пакетних пропозицій залежно від обсягів бізнесу та потреб клієнтів.

Відкриття рахунків

Відкриття та обслуговування поточних рахунків у національній та іноземній валютах.

Торговий еквайринг

Торговий еквайринг — банківська послуга, яка дозволяє приймати до оплати платіжні карти платіжних систем VISA, Mastercard WorldWide та «Простір» за товари, роботи, послуги в POS-терміналах.

Термінали mPOS

Приймайте до оплати картки міжнародних платіжних систем за товари та послуги за допомогою міні-терміналів

Інтернет еквайринг

Банківська послуга, яка дозволяє приймати банківські картки міжнародних платіжних систем VISA і Mastercard WorldWide для оплати товарів і послуг в мережі інтернет безпосередньо на інтернет-сайті компанії.

Інкасація

Вивезення та перевезення грошових коштів та цінностей клієнта між організаціями та їхніми підрозділами.

Корпоративні картки

«Електронний гаманець», який замінює чекову книжку підприємства, забезпечує цілодобовий доступ до рахунку незалежно від режиму роботи банку.

Ескроу

Операції з викупу акцій акціонерного товариства у кінцевих бенефіціарів згідно з чинним законодавством України.

Зарплатно-картковий проект

Відкриття та обслуговування зарплатних проектів із випуском карток VISA та Mastercard різних категорій. Жодних комісій під час зняття готівки в системі банку «Південний» та при оплаті товарів або послуг у торгово-сервісній мережі.