Інтернет-еквайринг

Швидка оплата платіжною карткою, Apple Pay та Google Pay на вашому сайті з комісією 2,5 %

Платіжні інструменти

Приймайте платежі онлайн в режимі 24/7. Окрім стандартної оплати за товари чи послуги, банк «Південний» пропонує гнучкі інструменти для розширення можливостей вашого бізнесу та зручності клієнтів. Професійна команда технічних спеціалістів та економістів у разі виникнення труднощів допоможе з інтеграцією або супроводженням договору.

Безпека платежів

 • Apple Pay, Google Pay
  Приймайте платежі за допомогою смартфонів безпечно, швидко та зручно, використовуючи сучасні технології провідних технологічних компаній Apple та Google.
 • Оплата токеном
  Після першої оплати створюється віртуальний номер картки – токен. За його допомогою можна виконувати регулярні платежі, керувати їхньою періодичністю, сумою та валютою без використання фізичної картки (корисно для комунальних підприємств).
 • Преавторизація
  Ваш клієнт бажає забронювати номер в готелі або взяти авто напрокат? Блокуйте та списуйте суму на картці (корисно для готелів та сервісів прокату).

Бізнес-платежі

 • Переказ коштів
  Бажаєте виконувати переказ коштів на вашому сайті? Для реалізації в нас є спеціальний інструмент MoneyTransfer – ваші клієнти зможуть здійснювати перекази з більш ніж 150 країн та карток-токенів. Сервіс можливо інтегрувати як окрему сторінку банку для підвищення трафіка сайту та лояльності клієнтів.
 • Інвойси
  Ви можете виставляти клієнтам рахунок на оплату – він буде оплачений у зручний для клієнта час. Не потребує додаткової інтеграції на сайт!
 • Повернення
  Щось пішло не так? Не біда, у будь-який момент доступне повернення коштів частково або повністю.

Додаткові інструменти

 • Повторні платежі
  Клієнт має намір сформувати підписку? З послугою «Повторні платежі від банку «Південний» це просто! Встановлюйте періодичність самостійно – раз на місяць або рік (корисно для медіапорталів та комунальних підприємств).
 • Оплата частинами
  Ваші клієнти зможуть купувати товар в оплату частинами. Новий крок для розвитку вашого бізнесу та підвищення кількості клієнтів.
 • Дизайн сторінки оплати
  Банк «Південний» дає змогу повної кастомізації сторінки оплати. Створіть свою неповторну сторінку без обмежень у дизайні!
Тарифи для послуги Інтернет-еквайрингу
Платіжні картки банку «Південний»
2,5 % (мінімум 2 грн)
Платіжні картки інших банків
2,5 % (мінімум 2 грн)

Новий партнер банку – платформа Shop-Express

Що таке Shop-Express?

Це українська платформа для створення брендових інтернет-магазинів без програмування, без шаблонів. Інтернет-магазин створюється автоматично під час реєстрації на платформі та налаштовується спеціалістом Shop-Express під ваш корпоративний стиль протягом одного дня.

Детальні умови акції

Акційна пропозиція надає знижку на пакети Optimal і PRO в розмірі 40 % та індивідуальні умови при заключенні договору інтернет-еквайрингу.

У вартість входить готовий інтернет-магазин із дизайном, що відповідатиме вашому корпоративному стилю. Зовнішній вигляд налаштовує фахівець Shop-Express. Магазин матиме максимальну функціональність відповідно до пакетів Optimal або PRO.

Ви отримаєте готовий до роботи інтернет-магазин із хостингом, технічною підтримкою, оновленням та іншими функціями і сервісами, необхідними для продажу ваших товарів онлайн.

Надіслати заявку на підключення на сторінці партнера shop-express.com.ua

Умови та правила проведення акції, FAQ та анкета на підключення наведені в розділі «Документи».

Як оформити?

 • Відправити заявку

  Заповнити форму на сайті або завітати до найближчого відділення в зручний для вас час.

 • Підписати договір

  Укласти договір інтернет-еквайрингу.

 • Налаштувати сайт

  Активувати функціонал для можливості приймання платежів.

 • Приймати платежі

  Зробити сервіс для клієнтів доступним та зручним.

Питання та відповіді

Вам сподобався продукт?
Ми дбаємо про якість і актуальність наших послуг і продуктів, тому для нас дуже важлива ваша думка.