Картки

Банк «Південний» пропонує пакети послуг, спеціально створені для різних категорій клієнтів із урахуванням їхніх щоденних потреб і фінансових можливостей.

 • Зручність

  Платіжні картки банку «Південний» приймаються в мільйонах торгових точок по всьому світу. По картці банку «Південний» ви зможете в будь-який час дня і ночі отримати готівку в місцевій валюті.

 • Інновації

  Ми постійно стежимо за новими технологіями і пропонуємо своїм клієнтам йти в ногу з часом разом з нами. Contactless payment, мобільний додаток, мобільний банкінг — все це у нас вже є!

 • Сервіс

  Можемо дозволити собі спілкуватися з клієнтом особисто і вирішувати, не відкладаючи, питання або проблеми, що виникли у клієнта.

 • Безпека

  Банк «Південний» приділяє особливу (пильну) увагу технологіям, які допомагають захистити кошти клієнтів від шахрайства: цілодобовий моніторинг карткових операцій, відправлення повідомлень клієнту на мобільний телефон.

Переваги

Підібрати пакет

Кому :

Валюта :

Пакет послуг :

Пакети для власних потреб

Ми турбуємося про наших клієнтів.

Пакети для отримувачів пенсій та соціальної допомоги

Ми дбаємо про наших клієнтів.

Зарплатні картки

Набагато більше, ніж просто зняти зарплату в банкоматі!

Пакет «Картка IT-фахівця»

Отримання заробітної плати та банківські послуги для ІТ-фахівців.

Пакет «Картка моряка»

Наша перевага — багаторічний досвід комплексного обслуговування підприємств морської галузі.

Спеціалізовані картки

– Депозитні картки: картки до депозитних рахунків.
– Кредитна картка «Мрійка»: дозволь своїм мріям здійснитися!
– Інтернет-картка: платіжна картка VISA Virtuon для оплати у мережі Інтернет.
– Дитяча картка #CoolCard: навчайте дітей фінансової грамотності!

Акції та пропозиції

Акції та бонуси для власників карток банку «Південний».

Подбайте про безпеку ваших карток — завжди зберігайте у таємниці дані вашої картки

✓ Якщо вам телефонують (не має значення, хто і з якою метою), ніколи не розголошуйте наступні особисті дані:

 • PIN-код картки;
 • термін її дії;
 • три цифри на звороті картки (CVV2/CVC2-код);
 • паролі, що надходять вам у SMS-повідомленнях;
 • пароль до інтернет-банкінгу «Південний MyBank».

Навіть якщо вам говорять, що телефонують з банку, та просять уточнити вказані вище дані, — не повідомляйте їх. Для обслуговування вашої картки у банку є вся необхідна інформація.

✓ Не записуйте PIN-коди чи паролі на платіжній картці або паперових носіях, не зберігайте їх поряд із карткою.

✓ Оплата карткою у магазинах, ресторанах, кінотеатрах, готелях та будь-яких інших місцях завжди має проводитися у вашій присутності.

✓ Якщо ви відмовилися від покупки або повертаєте товар, перевірте, щоб продавці дійсно скасували операцію. Вам повинні надати чек про скасування купівлі.

✓ Під час купівлі у мережі Інтернет використовуйте лише захищені та перевірені сайти. Ніколи не вводьте свій PIN-код під час купівлі у мережі Інтернет!

Гарантії
Більш ніж двадцятирічний досвід роботи банку «Південний» на фінансовому ринку, високий професіоналізм керівництва і співробітників, а також постійна участь з 1999 року у Фонді гарантування вкладів — три стовпи довіри зі сторони наших вкладників.

Питання та відповіді

Для отримання платіжної картки необхідно звернутися в будь-яке відділення або в головний офіс банку «Південний» і заповнити запропонований співробітником банку пакет документів.

При собі необхідно мати:

 • паспорт або документ, що його замінює;
 • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера.

Банк «Південний» пропонує на найвигідніших умовах оформити дві картки різних платіжних систем VISA та Masterсard до вашого рахунку, що забезпечить більш комфортне користування платіжною карткою.

Строк виготовлення картки за регламентом банку – 5 робочих днів із моменту заповнення анкети та оплати вартості обслуговування. Співробітники банку зроблять все можливе, щоб ви отримали картку якомога раніше.

Вам також може бути запропоновано термінове виготовлення картки упродовж 4 годин в операційний час (у головному офісі банку). Ця послуга доступна за додаткову плату.

Банк «Південний» співпрацює з платіжними системами VISA, Masterсard та «Простір». А також емітує картки платіжних систем VISA та Masterсard.

Банк «Південний» пропонує широкий вибір платіжних карток: від спеціальних карток, що оформляються безкоштовно, до преміальних.

Більш детальну інформацію про тарифи ви можете отримати в розділі «Документи».

Це сума на картковому рахунку, що недоступна для використання. На неї нараховуються проценти, як і на залишок коштів на картковому рахунку. Забрати дану суму ви зможете тільки після закриття карткового рахунку.

Як оформити карту?

 • Замовити онлайн

  Залишіть заявку, і наш менеджер зателефонує вам та призначить зустріч у відділенні.

 • Завітати до відділення

  Оберіть відділення та завітайте у зручний для вас час.