Тарифний план «Безмеж»

Одного світу замало. Visa Signature – для тих, хто не уявляє життя без подорожей та комфорту преміум рівня.

 • Lounge Key

  Безкоштовний доступ до бізнес-залів

 • Консьєрж-сервіс

  Візьмемо ваші турботи на себе

 • Повне страхування

  Жодних сюрпризів протягом усієї подорожі

 • Аренда авто Avis

  Знижка до -35 % при бронюванні авто

Переваги

Переваги-Банк Пивденный
Основні умови
Оформлення/переоформлення основної картки, у т.ч. у мобільному застосунку Pivdenny Online
2 000,00 грн/ переоформлення 0,00 грн
Готівкове поповнення рахунку
0,00
Безготівкове поповнення рахунку в системі Акціонерного банку «Південний»
0,00
Річна процентна ставка, що нараховується на залишок коштів на поточному рахунку
0,00
Плата за отримання готівкових коштів в банкоматах і відділеннях Акціонерного банку «Південний» з використанням платіжної картки
Безкоштовне зняття готівки (згідно з Тарифами, в т.ч. в межах встановлених лімітів — 15 000,00 грн в місяць, надалі: 0.5% + 5 грн для UAH; 0.6% + 5 грн для USD/EUR)
Плата за отримання готівкових коштів в банкоматах інших банків України
1,2% + 5 грн

Відкривайте «Безмеж» у Pivdenny Online

Преміальний тарифний план Visa Signature можна оформити у мобільному застосунку Pivdenny Online лише у декілька кліків. Відкрийте для себе бездоганний сервіс на кінчиках пальців!

Відкривайте «Безмеж» у Pivdenny Online-Банк Пивденный

Основні сервіси, які містить тарифний план «Безмеж»:

Супроводжує Вас у подорожах на кожному етапі:

Планування

В дорозі

За кордоном

Як оформити картку?

 • Pivdenny Online

  Легке оформлення у мобільному застосунку для наявних клієнтів

 • Завітати до відділення

  Оберіть відділення та завітайте у зручний для вас час.

Клієнт має право відмовитись від Заяви-договору про надання послуг (якщо це передбачено чинним законодавством України) та достроково розірвати цей Договір та закрити рахунки на підставі письмової заяви (крім випадків, коли дострокове закриття рахунків/відмова/розірвання договору заборонене чинним законодавством), за умови відсутності заборгованості перед Банком, діючих Заяв-договорів/Договорів та повернення на вимогу Банку всіх платіжних карток, у тому числі оформлених довіреним особам Клієнта. Цей Договір вважається розірваним у день закриття всіх рахунків і повного виконання зобов'язань за цим Договором.

Можливі наслідки для клієнта в разі користування платіжними картками

При оформленні та обслуговуванні поточних рахунків із використанням електронних платіжних засобів – платіжних карток, здійсненні платіжних операцій з картками щодо списання або зарахування коштів можуть виникати комісії як з боку банку-емітента картки, так і з боку інших банків з урахуванням витрат, пов’язаних із тарифами інших банківських установ України. Ознайомитись з тарифами банку «Південний»

У разі невиконання клієнтом обов’язків за Договором комплексного банківського обслуговування фізичних осіб та/або додатків до нього призупинити розрахунки за карткою (заблокувати) та/або визнати її недійсною до моменту усунення зазначених порушень, а також вимагати дострокового виконання боргових зобов'язань у цілому або у визначеній банком частці, у тому числі шляхом договірного списання сум повернення заборгованості за рахунок коштів на інших рахунках клієнта в банку, а також передати інформацію про заборгованість до кредитного бюро/Кредитного реєстру Національного банку України щодо негативної кредитної історії, що може враховуватися банком під час прийняття рішення щодо надання кредиту в майбутньому, звернутись до судових органів у порядку, визначеному законодавством України. Детальніше

Ризик шахрайства, пов’язаного з несанкціонованим використанням даних картки або клієнта. Детальніше

Ризик, пов'язаний із небезпечними розрахунками карткою у мережі Інтернет. Детальніше

Ризик, пов'язаний із невиконанням правил користування банкоматом. Детальніше

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).

Вам сподобався продукт?
Ми дбаємо про якість і актуальність наших послуг і продуктів, тому для нас дуже важлива ваша думка.