Поточні рахунки

Рахунки без карток

Банк «Південний» пропонує фізичним особам послуги з відкриття та обслуговування поточних рахунків у національній та іноземній валюті в рамках тарифних пакетів.

Наявність поточного рахунку в банку дає можливість швидко та без значних витрат на комісійні винагороди розпоряджатися наявними коштами та проводити цілий комплекс операцій:

  • готівкові операції (видача та зарахування);
  • вхідні та вихідні перекази (в гривнях та іноземній валюті);
  • конвертація іноземної валюти на Міжбанківському валютному ринку України;
  • купівля або продаж іноземної валюти на Міжбанківському валютному ринку України.

Поточні рахунки зручні для всіх, хто відправляє та отримує грошові перекази, обирає безготівковий розрахунок за придбані товари і/або послуги. Вони також дозволяють заощаджувати час і гроші, оскільки тарифи за операціями з відкриттям рахунку значно нижче, ніж без відкриття рахунку (через касу).

Для відкриття поточного рахунку вам необхідно звернутися у будь-яке з відділень банку «Південний» та укласти договір на відкриття та ведення поточного рахунку.

Операції за поточними рахунками здійснюються у всіх відділеннях банку.

Оберіть потрібний саме вам пакет послуг!

Для власних потреб

Списання комісії за видаткові операції за рахунком відбувається в момент видаткової (готівкової або безготівкової) операції.

Для виплат

Для виплати депозитів, виплати переказів, виплати кредитів, виплати еквівалента при операціях купівлі/продажу/конвертації валюти. Списання комісії відбувається в момент зарахування коштів на рахунок.

Для купівлі-продажу ОВДП

Для клієнтів-фізичних осіб, які планують придбати облігації внутрішньої державної позики.

Для інвестицій

Для нерезидентів-інвесторів для здійснення інвестиційної діяльності в Україні, а також для повернення коштів, одержаних іноземним інвестором від інвестиційної діяльності в Україні.

Приватний у металі

Для безготівкових операцій купівлі-продажу банківських металів на МВРУ, згідно з чинним законодавством.

Південний MyBank

Керуйте власними фінансами, здійснюйте платежі та контролюйте витрати будь-де та будь-коли в режимі 24/7!

Південний MyBank-Банк Пивденный

Можливі наслідки для клієнта в разі користування вкладами/поточними рахунками фізичних осіб:

Збільшення розміру податку на доходи фізичних осіб та військового збору від доходів, отриманих від вкладних (депозитних) операцій.

Віднесення банківської установи до категорії неплатоспроможних за рішенням Національного банку України. Відшкодування коштів клієнту Фондом гарантування вкладів фізичних осіб у розмірі вкладу, включаючи нараховані проценти станом на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 000 гривень. Вклади в іноземній валюті перераховуються в національну валюту України за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком України до іноземних валют на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку.