Програма лояльності

Mastercard Більше

Не зупиняйтеся та отримуйте більше з картками Mastercard® від банку «Південний».

З 2 лютого 2021 року Програма винагород Mastercard стає частиною оновленої програми Mastercard Більше. Відтепер усі пропозиції від партнерів та акції ви знайдете на єдиній платформі, а ексклюзивні подарунки від банка стають доступними в один клік.

Що змінилось?

 1. Пропозиції від партнерів та винагороди від банка будуть доступні на сайті bilshe.mastercard.ua. Посилання на особистий кабінет https://mcrewards.bank.com.ua припиняє свою роботу з 1 лютого 2021, тож запам’ятайте нову адресу.
 2. Ваші бали з Програми винагород Mastercard набувають золотого кольору, щоб дарувати більше можливостей для обміну на подарунки, а бали Mastercard Більше стають срібними та накопичуються в одній скарбничці. Всі ваші накопичені бали будуть перенесені. Деталі: https://www.mastercard.ua/uk-ua/personal/rewards_relaunch.html
 3. Об’єднати картки відтепер можна із картками інших користувачів для спільного накопичення балів. Здійснювати об’єднання карток клієнти зможуть самостійно у персональному кабінеті. При цьому звертатися до банку не потрібно.

Mastercard Більше – це програма лояльності, що дає можливість держателям всіх карток Mastercard® отримувати винагороду за безготівкові розрахунки.

Розраховуйтеся карткою Mastercard від банку «Південний» та отримуйте бали за розрахунки за покупки. Накопичуйте бали та обмінюйте їх на винагороди.

Як працює програма?

 1. Відкрийте картку Mastercard від банку «Південний».
 2. Зареєструйтесь у програмі Mastercard Більше, вказавши необхідні персональні дані.
 3. Оплачуйте покупки та отримуйте бали:
  1. 1 золотий бал за кожні витрачені 20 грн. – для карток класу Standard і World.
  2. 1 золотий бал за кожні 15 грн. – для карток класу Gold, Platinum, World Elite та Мрійка.
  3. 1 срібний бал за кожну покупку на суму від 50 грн. (+1 бал за безконтактну опйлату проїзду в метро) – для карток класу Unembossed.
  4. 2 срібних бали за кожну покупку на суму від 50 грн. здійснену безконтактно за допомогою смартфону або смарт-годинника – для карток класу Unembossed.
  5. 2 срібних бали за кожну покупку на суму від 50 грн. здійснену в Інтернеті – для карток класу Unembossed.
 4. Обмінюйте бали на подарунки, знижки та спеціальні пропозиції з каталогу програми.

Офіційні правила участі

Як стати учасником програми?

 • Оформити картку Mastercard від банку «Південний»

  Залишіть заявку та наш менеджер зв’яжеться з Вами і призначить зустріч у відділенні

 • Зареєструватись на сайті Програми

  Перейти на сайт Програми та пройти реєстрацію

Питання та відповіді

«Південний MyBank»

«Південний MyBank» — мобільний додаток від банку «Південний» для клієнтів, що йдуть в ногу з часом. Керуйте вашими фінансами, робіть платежі, контролюйте витрати в будь-якій точці світу в зручний для вас час.

«Південний MyBank»-Банк Пивденный

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).

Можливі наслідки для клієнта в разі використання програми Mastercard Більше:

Ризик шахрайства, пов’язаного з компрометацією логіна та пароля.

Вам сподобався продукт?
Ми дбаємо про якість і актуальність наших послуг і продуктів, тому для нас дуже важлива ваша думка.