Вкладайте преміум-суми та заробляйте більше із преміум-ставками

Вклад «Преміум»

Депозитна програма передбачає вкладення коштів на фіксований строк і отримання максимального доходу з виплатою процентів щомісячно.

Умови вкладу

 • Валюта вкладугривня, долар США
 • Мінімальна сума вкладу 2 000 000 гривень, 100 000 доларів США;
 • Поповнення вкладу для строку 1 місяць - протягом усього строку; для строку 3 та 6 місяців - протягом першого місяця;;
 • Строк вкладу 1 місяць, 3 місяці, 6 місяців;
 • Виплата процентів — щомісяця;
 • Автоматична пролонгація — передбачена;
 • У разі оформлення вкладу з автоматичною пролонгацією договору строк розміщення вкладу продовжується на строк, що відповідає первинному строку його розміщення згідно з договором. Процентна ставка у разі автоматичної пролонгації договору відповідає ставці, яка визначена КУАП для відповідного строку й виду вкладу, який діє на дату пролонгації вкладу.
 • Умови повернення — після закінчення строку дії договору.
 • Програма лояльності - при оформленні/автоматичній пролонгації вкладу:                                                                                                                - у відділеннях Банку +0,25% бонусу до ставки за вкладами у гривні - для власників преміальних карток Visa Signature/World Elite Mastercard (для вкладів оформлених з 08.05.2024р.);                                                                                                                                                                          - у мобільному застосунку «PIVDENNY ONLINE» + 0,25% бонусу до ставки за вкладами у гривні;

Процентна ставка

Валюта вкладу

Сума вкладу при оформленні / автоматичній пролонгації

Процентна ставка для строку

 

1 місяць

3 місяці

6 місяців

 

гривня

до 10 000 000,00 7.00 14.75 14.25
від 10 000 000,01 7,25 15,00 14,50

долар США

від 100 000,00 - 2,00 -

Можливі наслідки для клієнта в разі користування вкладами/поточними рахунками фізичних осіб

Збільшення розміру податку на доходи фізичних осіб та військового збору від доходів, отриманих від вкладних (депозитних) операцій.

Віднесення банківської установи до категорії неплатоспроможних за рішенням Національного банку України. Відшкодування коштів клієнту Фондом гарантування вкладів фізичних осіб у розмірі вкладу, включаючи нараховані проценти станом на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку. Вклади в іноземній валюті перераховуються в національну валюту України за офіційним курсом гривні, встановленим Національним банком України до іноземних валют на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку.

У разі несвоєчасного звернення клієнта до банку щодо повернення грошових коштів, залучених за договором банківського вкладу (депозиту)  cума вкладу з нарахованими відсотками буде виплачена на поточний рахунок вказаний в договорі на розміщення вкладу, якщо інше не встановлено договором.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг у банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг (крім надання пакета банківських послуг).

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

Відмовитись від отримання рекламних матеріалів можливо, звернувшись до Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні).

Відкривайте депозит у Pivdenny Online

Встановлюйте наш новий застосунок та отримуйте максимальну вигоду з преміум-ставками лише у декілька дотиків

Відкривайте депозит у Pivdenny Online-Банк Пивденный

Як оформити?

 • Pivdenny Online

  Легке оформлення у мобільному застосунку для наявних клієнтів

 • Замовити онлайн

  Залишіть заявку, і наш менеджер зателефонує вам та призначить зустріч у відділенні.

 • Завітати до відділення

  Оберіть відділення та завітайте у зручний для вас час.

Гарантії-Банк Пивденный
Гарантії
Більш ніж двадцятирічний досвід роботи банку «Південний» на фінансовому ринку, високий професіоналізм керівництва і співробітників, а також постійна участь з 1999 року у Фонді гарантування вкладів — три стовпи довіри наших вкладників нам.
Відправити заявку
Залиште ваші контакти, і співробітник банку вже буде чекати вас з підготовленими документами без черги.
Вам сподобався продукт?
Ми дбаємо про якість і актуальність наших послуг і продуктів, тому для нас дуже важлива ваша думка.