Банк «Південний» підключився до системи BankID НБУ

24.09.2019

Банк «Південний» підключився до сервісу BankID Національного банку України.

Таким чином, банк «Південний» став другим банком в Україні, який підключився до двох сервісів BankID – «Приватбанку» та Національного банку України. 

Нагадаємо: BankID – це технологія віддаленої ідентифікації та підтвердження особи користувача через банк, в якому він обслуговується. На сьогоднішній день сервіс BankID використовується для отримання адміністративних та інших послуг через мережу Інтернет. 

Для того, щоб скористатися сервісом BankID, клієнтам банку «Південний» потрібно бути зареєстрованими в інтернет-банкінгу «Південний MyBank».

Детальніше про переваги використання BankID за посиланням https://bank.com.ua/bankid

 

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 98 відділень у 18 регіонах України. Чистий прибуток банку «Південний» за підсумками січня-червня 2019 року склав 160,31 млн грн, що на 36,7 % більше аналогічного показника минулого року.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ банк «Південний» віднесено до категорії системно важливих банків України.