Арес і Марс

Сертифікат Футляр

Арес і Марс

Сертифікат Футляр
В архіві

Номінал монети

5 доларів

Емітент

Ніуе Острів

Виробник

Монетний двір Польщі

Рік випуску

2021

Тираж

500

Проба

999

Лігатурна маса, г

62.2

Якість чеканки

оксидована поверхня, смола, високий рельєф

Метал

Срібло

Марс (грец. Арес) – один із дванадцяти олімпійських богів, ім'ям якого у Стародавньому Римі був названий перший весняний місяць. Арес – справжній символ війни та мужності, він неодноразово впливав на хід історії. Будучи покровителем битв, він часто ставив під загрозу власне життя. Арес завжди вважав за краще брати ворога хитрістю, військової кмітливістю. Його характер відрізнявся непохитністю. Нестримна цілеспрямованість, рішучість і безстрашність – якості справжнього воїна. Арес відповідав за війну руйнівну, із вбивствами і грабежами, а Марс вважався творцем порядку. Він не просто допомагав завойовувати землі, але й відповідав за благополуччя підвладних територій і захищав від підступних сусідів. 

Боги війни – Арес у Стародавній Греції та Марс у Римській імперії – були неперевершеними.

У давньогрецькій міфології Арес відомий своїми романами й численним потомством, уособлював насильство, руйнування та безжалісність. В арсеналі божества – сила та суворість, здатність викликати страх і кровожерливість.

Марс, батько Ромула й Рема, шанувався як родоначальник і охоронець Риму. Непідвладна часу обробка під старовину, викарбувані у високому рельєфі дві унції чистого срібла свідчать про високу колекційну цінність цієї вишуканої монети. Монета – чудовий подарунок для сучасних переможців і героїв!