Дерево щастя

Сертифікат Футляр

Дерево щастя

Сертифікат Футляр
В архіві

Номінал монети

500 франків КФА

Емітент

Республіка Камерун

Виробник

Монетний двір Польщі

Рік випуску

2021

Тираж

555

Проба

999

Лігатурна маса, г

17.5

Якість чеканки

пруф

Метал

Срібло

Дерево щастя – це символ зростаючого процвітання, який є своєрідним магнітом, що в буквальному значенні слова притягує всі матеріальні блага та успіх. Люди в давнину вірили, що дерева мають велику мудрість і що людина, яка тонко відчуває душу дерева, може багато чого у нього навчитися.

Символіка дерева щастя — достаток. Такий талісман привертає у ваше життя радість, сприятливі збіги обставин, все те, що робить вас благополучнішим і щасливішим, а ваше життя – гармонійнішим. Дерево щастя є сімейним талісманом, його коріння активно поглинає негативну енергію.

Цікавий візерунок з пагонів, що плавно закруглюються, створює ілюзію монеток на гілках дерева. Цей оберег вказує на спорідненість та зв'язок поколінь, захищає свого власника від різних напастей.

Давня китайська мудрість говорить, що з міфологічного дерева щастя на землю дощем сипались золоті монети. Даний талісман приверне до свого власника позитивну енергію і разом з тим вбереже від втрати фінансових коштів. Монета-талісман чудово працюватиме на вашому письмовому столі чи на книжковій полиці всередині оригінального футляра-рамки з вишуканою обкладинкою.