Хаскі

Сертифікат Футляр

Хаскі

Сертифікат Футляр
В архіві

Номінал монети

1000 франків КФА

Емітент

Камерун

Виробник

Монетний двір Польщі

Рік випуску

2021

Тираж

500

Проба

925

Лігатурна маса, г

28.28

Якість чеканки

пруф, цифровий друк, лазерне матування, прозора капсула з сріблястою позолоченою вставкою

Метал

Срібло

Собака – сильна та віддана тварина. У різних народів вона завжди вважалася одним із найкращих супутників людини – на полюванні, на війні та у мирному житті. Стародавні слов'яни вірили, що собака може передбачати майбутнє, а в християнській та кельтській культурах пес є символом вірності, дружелюбності та хоробрості, супутником багатьох богинь, що заступають цілительству, а також захищають мисливців і воїнів. Собака супроводжує людину протягом дня життя і є її провідником через ніч смерті.

Хаскі – одна з 14 найдавніших порід світу. Батьківщиною її вважається Далекий Схід, а найближчі родичі – аборигенні собаки північних широт. Хаскі – це справжній символ швидкості та витривалості. Цей собака відрізняється жвавістю характеру, надзвичайною дружелюбністю і водночас особливим спокоєм, він визнає лише одного господаря. Кожен хаскі – це індивідуальність, яку треба шанувати.

Монета-талісман служитиме не лише потужним оберегом, але й символом успіху, процвітання та багатства. Будучи помічником людини, собака поведе його дорогою до мети та допоможе повірити у власні сили.