Банк «Південний» – кращий партнер аграрного бізнесу

02.07.2019

Банк «Південний» визнано «Кращим партнером аграрного бізнесу» в рамках Всеукраїнського проекту «Банки та фінансові установи України – 2018: гідні, успішні, надійні».

Мета проекту – популяризувати, консолідувати та поширити інформацію про успішні банки на ринку фінансових послуг.

Урочиста церемонія нагородження фінансових установ відбулася 25 червня 2019 року у Києві.

«Отримання даної нагороди вчергове підтверджує, що банк «Південний» є надійним фінансовим партнером для клієнтів агробізнесу. Для нас цей напрямок був і залишатиметься одним з пріоритетних. Саме тому ми постійно аналізуємо потреби гравців ринку і розробляємо спеціальні пропозиції на максимально вигідних умовах»,  зазначив директор департаменту корпоративного бізнесу банку «Південний» Олександр Матюшенко.

Підбиття підсумків ґрунтувалося на основі інформації, наданої банками та фінансовими компаніями до оргкомітету проекту. Номінантами проекту стали як банки, так і небанківські фінансові установи: страхові, інвестиційні компанії та кредитні спілки, які здійснювали свою діяльність на території України протягом 2018 року.

 

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 95 відділень у 18 регіонах України. За результатами 2018 року чистий прибуток банку «Південний» склав 274 млн грн, що більш ніж у п'ять разів перевищує аналогічний показник минулого року.