Банк «Південний» і Ria пропонують скористатися новим сервісом – переказом із Польщі в Україну в банкоматах Euronet

21.10.2019

Банк «Південний» і компанія Ria пропонують скористатися новим сервісом, який дозволить українцям, які перебувають у Польщі, відправляти перекази в Україну в банкоматах мережі Euronet.

Відправити грошовий переказ Ria з Польщі в Україну тепер можна за допомогою мобільного додатка My Ria з внесенням коштів у будь-якому з 7600 банкоматів мережі Euronet у Польщі.

Додаток My Ria Euronet дозволяє ініціювати грошові перекази з мобільного телефону, перевірити стан операцій, а також знайти найближчий банкомат мережі Euronet.

Для відправлення переказу необхідно завантажити додаток My Ria (Play Market, App Store), зареєструватися та здійснити транзакцію. Для завершення переказу залишиться тільки сканувати штрих-код у найближчому банкоматі Euronet і оплатити транзакцію карткою або готівкою. Отримати перекази Ria з Польщі можна як в євро, так і доларах США в більш ніж 20 000 спеціалізованих пунктів Ria по всій Україні.

Виплата переказу в Україні доступна за контрольним номером у будь-якому відділенні банку «Південний» після пред'явлення паспорта.