Банк «Південний» презентував спеціальні рішення для аграріїв на «Агроекспо-2019»

01.10.2019

Банк «Південний» взяв участь у найбільшій в Україні міжнародній спеціалізованій виставці «Агроекспо-2019», під час якої презентував спеціальні рішення для аграріїв.

Міжнародна агропромислова виставка проходила з 25 до 28 вересня у Кропивницькому та зібрала понад 40 тисяч відвідувачів, які змогли ознайомитися з вітчизняними новинками в агросекторі та виробниками продукції для сільського господарства, а також побачити можливості техніки в реальних польових умовах.

Банк «Південний» приділяє велику увагу розвитку відносин з клієнтами АПК, саме тому під час роботи агропромислової виставки на стенді банку учасники «Агроекспо» могли ознайомитися зі спеціальними продуктовими рішеннями, а також партнерськими програмами фінансування сільгоспвиробників, такими як «Сільгосптехніка в кредит (нова та уживана)», «Кредит на поповнення оборотних коштів (проведення осінніх і весняних польових робіт)», що дають можливість придбати нову сільськогосподарську техніку й обладнання, насіння, добрива та засоби захисту рослин на спеціальних вигідних умовах, а також передбачають авалювання векселів. Умови кредитування сільгоспвиробників передбачають максимально зручний графік погашення з урахуванням сезонності бізнесу.

Нагадаємо, що з грудня 2018 р. банк «Південний» є учасником державної програми підтримки сільгоспвиробників. У межах співпраці з Мінагрополітики учасники аграрного ринку можуть отримувати часткову компенсацію витрат вартості техніки та обладнання через банк «Південний».

 

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 98 відділень у 18 регіонах України. Чистий прибуток банку «Південний» за підсумками січня-червня 2019 року склав 160,31 млн грн, що на 36,7 % більше аналогічного показника минулого року. З 2019 року згідно з рішенням НБУ банк «Південний» віднесено до категорії системно важливих банків України.