Банк «Південний» приєднався до Спілки українських підприємців (СУП)

04.12.2019

Банк «Південний» – один із найбільших комерційних банків з українським капіталом на вітчизняному фінансовому ринку – приєднався до ще однієї бізнес-спільноти – Спілки українських підприємців (СУП). 

Спілка українських підприємців на сьогодні є одним із найбільших об’єднань українських підприємців, яке було створене, щоб об’єднати представників малого, середнього та великого бізнесу нашої країни задля захисту прав та інтересів українського бізнесу в регуляторному й правовому полі та формуванню сприятливого бізнес-клімату в Україні.

«Членство банку «Південний» у Спілці українських підприємців (СУП) – це в першу чергу нові можливості для взаємодії з українським бізнесом, налагоджування ділових зв’язків, а також це дає нам змогу ділитися власною експертизою у фінансових питаннях, питаннях розвитку зовнішньоекономічної діяльності (і не тільки з українськими підприємцями). Крім того, ми очікуємо, що участь у спілці допоможе знайти однодумців для спільного відстоювання інтересів бізнесу та вирішення багатьох бізнес-питань. Переконаний, що наше партнерство сприятиме подальшому розвитку банку та бізнес-клімату в країні», – зазначив заступник голови правління банку «Південний» Максим Цимбал.

Спілка українських підприємців була зареєстрована 29 січня 2016 року. Це перша найбільша об’єднана сила українських підприємців, яка сьогодні об’єднує понад 850 компаній – представників малого, середнього та великого бізнесу України. Спілка виступає за інновації та відкриття нових ринків для українських компаній, стимулювання та підтримку експорту вітчизняних товарів, а також представляє та захищає інтереси незалежних українських підприємців, незважаючи на масштаб, галузь та географію їхньої діяльності. СУП прагне об’єднати понад 100 тис. українських підприємців та стати єдиним найпотужнішим голосом незалежних українських підприємців.