Банк «Південний» пропонує новий акційний депозит «Яскравий» із підвищеною процентною ставкою

04.03.2019

Банк «Південний» пропонує вигідно розмістити кошти на новому акційному депозиті «Яскравий» із максимальною процентною ставкою до 22 % річних у національній валюті та щомісячною виплатою процентів.

Новий акційний депозит «Яскравий» від банку «Південний» — це класичний строковий депозит на 6 місяців із підвищеною процентною ставкою. Мінімальна сума вкладу становить 10 000 гривень, а виплата процентів здійснюється щомісяця. Депозит не передбачає дострокового розірвання або можливості поповнення.

Банк «Південний» вже понад 25 років неухильно виконує свої зобов’язання перед клієнтами та є учасником та агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. У 2018 році незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) банку «Південний» на рівні «4+» (висока надійність), а міжнародне рейтингове агентство MOODY`S підвищило довгостроковий рейтинг депозитів банку до максимально можливого рівня при поточному суверенному рейтингу України Саа1 зі «стабільним» прогнозом.

Оформити акційний депозит «Яскравий» із підвищеною процентною ставкою дуже просто. Для цього потрібно в період з 04 березня до 03 травня 2019 року звернутися з паспортом та ідентифікаційним кодом до будь-якого відділення банку «Південний». Також депозит можна оформити за допомогою інтернет-банкінгу «Південний MyBank».