Банк «Південний» став партнером форуму для підприємців «Бізнес Концентрат 4.0»

07.06.2019

Банк «Південний» став партнером одного з наймасштабніших форумів для підприємців «Бізнес Концентрат 4.0», який відбувся 1 червня 2019 року у столичному Палаці спорту. Захід об’єднав понад 8500 учасників з усієї країни, а також з-за закордону.

«Бізнес Концентрат 4.0» - це дев'ять годин практичних кейсів та лайфхаків від 11 топових спікерів, серед яких український бізнесмен Євген Черняк, відомий підприємець Євген Чічваркін, експерт з побудови брендів №1 в Україні Андрій Федорів та багато інших відомих персоналій.

В рамках форуму на стенді банку «Південний» учасники заходу могли отримати консультації з питань банківського обслуговування і фінансових рішень для клієнтів малого та середнього бізнесу.

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 95 відділень у 18 регіонах України. За результатами 2018 року чистий прибуток банку «Південний» склав 274 млн грн, що більш ніж у п'ять разів перевищує аналогічний показник минулого року.