Банк «Південний» став учасником державної програми підтримки сільгоспвиробників

13.12.2018

Банк «Південний» став учасником державної програми підтримки сільгоспвиробників. Відповідна додаткова угода до Меморандуму про загальні принципи співробітництва була підписана з Міністерством аграрної політики та продовольства України.

За умовами програми, держава може частково компенсувати витрати аграріїв на придбання у виробників і / або їх дилерів вітчизняної техніки / обладнання для агропромислового комплексу.

В рамках співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України учасники аграрного ринку зможуть отримувати часткову компенсацію витрат вартості техніки та обладнання через банк «Південний». Раніше подібні виплати здійснювалися тільки через державні банки.

«Ми радіємо з того, що наші клієнти отримають прямий доступ до даної програми через наш банк оскільки підтримка агросектору є одним з наших пріоритетних напрямків кредитування – більше 20% кредитного портфеля юридичних осіб банку відносяться до агропромислової галузі. Завдяки нашим комплексним пропозиціям та індивідуальному підходу нам вдалося за підсумками минулого року збільшити обсяги кредитування агросектора в 1,5 рази», – підкреслив начальник управління продажів малого та середнього бізнесу банку «Південний »Олег Соколов.